مقابله با مگانایت در بازی کلش رویال

مقابله با مگانایت یکی از دشوار ترین کارهای ممکن در بازی کلش رویال است. این کاراکتر که جزو سنگین ترین کارت های بازی به شمار می رود گاهی اوقات مقابله با آن ممکن است مشکل باشد و برای شما دردسر ایجاد کند برای همین تصمیم گرفتیم در این مقاله چندین راه مقابله با مگانایت را به شما آموزش دهیم.

کلش رویال

  • پکا

پکا از لحاظ اکسیر شبیه به مگانایت است و شما میتوانید مصرف اکسیر مشابه با استفاده از پکا این کاراکتر را حذف و با مگانایت مقابله کنید. البته دقت کنید که همیشه برای دفاع سعی کنید که از کارت هایی استفاده کنید که برای استفاده اکسیر کمتری لازم داشته باشند تا به اینگونه از لحاظ اکسیر از حریف خود جلوتر باشید.

کلش رویال

  • نایت

نایت یکی از بهترین کارت های دفاعی به شمار میرود این کارت به راحتی میتواند در مقابل انواع نیروهای حریف بایستد و با آنها مقابله کند از جمله مگانایت. شما میتواند با استفاده از نایت در وسط زمین خود نایت را بین دو تاور کشیده و اتک هر دو تاور را روی آن متمرکز کنید. با این کار سه منبع دمیج به این کاراکتر ضربه میزنند و در عرض چند ثانیه از بین خواهد رفت. همچنین شما میتوانید با استفاده از نیروی دیگر وقتی که مگانایت در حال اتک به نایت است به او ضربه بزنید تا سرعت دفاع بیشتر شود و بلافاصله آماده حمله شوید.

سویینگ کردن

  • کایتینگ

کایتینگ به عملی گفته میشود که شما با استفاده از یک کارت نیرو های حریف را در امتداد رودخانه میکشید و از یک سمت بازی به سمت دیگر می برید شما میتوانید با استفاده از نیرو های همچون آیس گالم و یا جاینت این کار را انجام دهید و برای اینکار کافی است که این نیرو ها را در جهت مخالف نیروی دشمن ولی در وسط نقشه بفرستید تا بتوانید نیروی دشمن را کایتینگ کنید و سپس با استفاده از نیروهای کم اکسیر مانند بت می توانید دشمنان را از بین ببرید.

شما همچنین می توانید دیگر نکات بازی کلش رویال را در اینجا مطالعه کنید .

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه