نکات بازی کلش رویال

کلش رویال یک بازی استراتژیک است که شما با استفاده از کارت های خودتان می توانید با دشمنان بجنگید. شما با زدن برج های دشمن و سپس زدن برج اصلی می توانید بازی را برنده شوید. این بازی در 3 دقیقه انجام میشود و در یک دقیقه اخر سرعت ساخت اکسیر دو برابر میشود. کسی که در این سه دقیقه تعداد برج بیشتری بزند برنده بازی است. در این مقاله می خواهیم نکات بسیار با اهمیتی درباره بازی کلش رویال برای شما بگوییم.

1- اسپارررکی!

در بازی کلش رویال اسپارکی یکی از قوی ترین نیرو های بازی است که میتواند در یک ضربه مقدار زیادی دمیج به شما وارد کند. همچنین این ماشین به صورت دسته جمعی ضربه میزند. کاری که شما برای دفاع در مقابل آن باید انجام دهید این است که توسط یک نیروی تکی مانند نایت که اکسیر کمی هم مصرف میکند در کنار تاور خود استفاده کنید تا دشمن نتواند از اولین ضربه اسپارکی خود استفاده کند.

2- ماینر

ماینر یکی از سرباز هایی است که با وارد کردن ضربات کم اما به تعداد زیاد میتواند تاورها را از بین ببرد. این سرباز به دلیل اینکه از زیر زمین حرکت میکند میتواند شما را گول بزند. با این حال شما به صورت نسبی میتوانید حدس بزنید که این سرباز کجا بیرون می آید. برای گرفتن ماینر سعی کنید که از سربازان با اکسیر کم دفاع کنید. مانند اسکلت 3 تایی.

3-سم

اسپل سم یکی از اسپل هایی است که میتواند دمیج زیادی به سرباز های کم جان شما مانند مینیون وارد کند. کاری که شما برای کانتر کردن آن باید انجام دهید این است که در موقع مناسب که دشمن شما از اسپل سم استفاده کرد از اسپل هیل استفاده کنید تا دقیقا برابر با اسپل سم جان سربازان شما را پر کند و آن ها بتوانند به تاور دمیج وارد کنید.

همچنین شما میتوانید با دارت گابلین اکسر ساختمان های دشمن را از بین ببرید.

شما میتوانید از اینجا درباره نکات بازی فیری فایر بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه