بالون در کلش رویال

بالون در کلش رویال یکی از بهترین و قوی ترین کارت های بازی به شمار می رود که جزو استراتژیک ترین کارت های بازی به شمار می رود. این کارت با هر ضربه ای که به تاور حریف وارد می کند مقدار زیادی از جان آن کم می کند اما رساندن بالون به تاور می تواند چالش برانگیز باشد. برای همین در این مقاله تصمیم گرفتیم تا نکاتی درباره این کارت پرطرفدار بگوییم.

1- ساختمان ها را بزنیدبالون در کلش رویال

بالون در کلش رویال به طور خودکار به سمت ساختمان های دفاعی و سپس تاورها می رود. نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که اگر حریف ساختمان هایی همچون مورتار و ایکس بو دارد سعی کنید بالن خود را برای آن ها نگه دارید. اگر بالون خود را در موقع نامناسبی استفاده کنید آن موقع حریف می تواند با ساختمان های خود دمیج زیادی به شما وارد کند و شما در آن موقع نمی توانید از خود دفاع کنید.

2- از بالون حفاظت کنیدبالون در کلش رویال

بالون در کلش رویال نیاز به محافظت دارد.یکی از کارت هایی که با استفاده از آن می توانید از بالون خود محافظت کنید ، تورنیدو است. با استفاده از این کارت شما می توانید بسیاری از کارت های دشمن را به اطراف بکشانید و با این کار از بالون خود محافظت کنید. همچنین شما می توانید با کارت هایی نظیر بیبی دراگ و لاوا از بالون خود محافظت کنید به طوری که دمیجی به آن وارد نشود.

3- دشمن را غافلگیر کنید

اگر دشمن شما از کارت های خود در انتهای مپ استفاده کرد سعی کنید از طرف دیگر با بالون حمله کنید. این کار وقتی که دشمنان از کارت های سنگین استفاده می کنند بسیار موثر تر خواهد و به شما اجازه می دهد تا شانس بهتری برای ضربه زدن به تاور آن ها داشته باشید. اما حواستان باشد که تمامی اکسیر خود را خرج این حمله نکنید تا بتوانید حمله دشمن را دفع کنید.

شما می توانید از اینجا درباره ی مگانایت در بازی کلش رویال بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه