نقد و بررسی بازی The Crew

 The Crew به معنی ” خدمه ” یک بازی ویدیویی مسابقه ای آنلاین است که توسط Ivory Tower و Ubisoft Reflections ساخته شده و توسط Ubisoft برای مایکروسافت ویندوز ، PS4 و Xbox One منتشر شده است. این بازی در یک محیط جهان باز در سراسر کشور ایالات متحده طراحی شده و دارای نقش افرینی همزمان عناصر مختلف میباشد.

تاریخ انتشار  The Crew:

این بازی با عنوان The Crew: Wild Run در تاریخ 17 نوامبر 2015 منتشر شد؛ مدتی پس از آن در تاریخ 29 نوامبر 2016 بازی دیگری تحت عنوان The Crew: Calling All Units منتشر گردید. به دنبال استقبال خوبی که توسط گیمر ها از بازی The Crew صورت گرفت، بار دیگر در تاریخ 29 ژوئن 2018 نسخه ی سوم آن با نام The Crew 2 منتظر شد.

توضیحات بازی The Crew و نقد و بررسی بازی the crew :

نقشه ی بازی، به پنج منطقه تقسیم شده است: منطقه میانه غربی، ساحل شرقی، منطقه ی جنوبی، ایالت های کوهستان و ساحل غربی.

هر منطقه ویژگی های جغرافیایی منحصر به فردی دارد. شش شهر اصلی در این بازی نشان داده شده اند: دیترویت و شیکاگو در منطقه میانه غربی، شهر نیویورک در ساحل شرقی ، میامی در جنوب ، لاس وگاس در ایالت های کوهستان و لس آنجلس در ساحل غربی.

نقد و بررسی بازی The Crew
نقد و بررسی بازی The Crew

رانندگی از ساحل به ساحل در بازی The Crew  در زمان واقعی تقریبا 45 دقیقه طول می کشد. اگر به صورت انفرادی قصد بازی داشته باشید؛ حدودا 20 ساعت برای اتمام آن کافی است. به عنوان کاربر بازی میتوانید در مهارت های چالشی شرکت کرده و تجارب رانندگی کسب نمایید و در پایان امتیاز خود و سایر بازیکنان را مشاهده نمایید.

در حالت چند نفره، ماکزیمم 8 شرکت کننده میتوانند به طور همزمان در مسابقات به صورت آنلاین با هم به رقابت بپردازند.

از ویژگی های بسیار خوب بازی The Crew عدم وجود صفحات لودینگ و انتظار است؛ بازی به محضِ استارت شدن قابل اجرا میباشد.

نظر منتقدان :

بازی The Crew نقد های متعددی را از سوی منتقدین بازی های ویدیوئی دریافت کرده است. از جمله نکات مثبت این بازی، جهانِ ترسیم شده ی فوق العاده و جلوه های بصری زیبا و جذاب، تنوع مناظر و پاداش های مهیج در طول بازی است. در مقابل، مشکلات فنی مرتبط با گیم پلی، رابط کاربری پیچیده، داستانِ ضعیف و شخصیت پردازی نه چندان دقیق برای کاراکتر بازی و عدم امکان بازی آفلاین، از جمله ایراداتی است که به این مجموعه وارد است.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه