نقد و بررسی بازی Steep

Steep به معنای شیب تند یا سراشیبی، یک بازی ویدیوییِ اول شخص در ژانر ورزشی است که توسط Ubisoft Annecy ساخته شده و توسط Ubisoft منتشر شده است. این بازی با تمرکز بر رقابت در چالش های مختلف ورزشی زمستانی، با سایر بازیکنان آنلاین، دارای رویکردی جمعی و مهیج است با ما همراه باشید با نقد و بررسی بازی steep

Steep  یک بازی با محوریت آنلاین است که در آن همه ی بازیکنان در یک دنیایِ بازیِ یکسان و مشترک هستند. این کاربران به طور همزمان در فعالیت های ورزشی مختلفی شرکت می کنند.

تاریخ انتشار بازی Steep :

ساخت این بازی در سال 2013 توسط Ubisoft Annecy آغاز شد و اولین بازیِ اصلی این مجموعه به شمار میرود.

در تاریخ 2 دسامبر سال 2016 بازی Steep برای پلتفرم های مایکروسافت ویندوز ، PS4 و Xbox 1 در سراسر جهان منتشر شد.

 

توضیحات بازی :

جهانِ بازی Steep در رشته کوه های آلپ قرار دارد، جایی که بازیکنان می توانند در چندین رشته ورزشی زمستانی، مانند اسکی، اسنوبورد و پاراگلایدر شرکت کنند. کوه های آلاسکا، ژاپن و کره نیز در این بازی گنجانده شده اند که میتوان محتوای مربوط به آنها را به طور مجزا بارگیری نمود.

نقد و بررسی بازی steep
نقد و بررسی بازی steep

توسعه ی بازی Steep :

در همان سالِ اولِ انتشار Steep یک تیم پشتیبانی، به صورت مداوم مسئولیتِ به روز رسانی، رفع اشکالات احتمالی و توسعه ی بازی را بر عهده داشتند. این تیم با افزودنِ قابلیت ورزش های سورتمه ای و چالش های جدید و همچنین ایجاد بخش های مرتبط با لوازم جانبی بازی و …. تغییراتِ بسیار خوبی را در بازی Steep ایجاد نمودند؛ به طوری که توانستند نظرِ بسیاری از منتقدین را جلب نمایند.

 

درآمد بازی و میزان فروش:

طبق آمار های معتبر رسمی، در هفته ی اول انتشار بازی Steep حدودا 175 هزار نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسیده است. از آنجایی که Steep اولین تجربه ی تیم بازی سازی Ubisoft Annecy بود، این رقم بسیار قابل توجه است.

نقد و بررسی بازی steep
نقد و بررسی بازی steep
مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه