نقد و بررسی بازی Gta V

Grand Theft Auto V یا به اختصار (  GTA V ) به معنای سرقت بزرگ خودرو، یک بازی ویدیویی اکشن-ماجراجویی است که توسط Rockstar North ساخته شده و توسط Rockstar Games منتشر شده است ، و امروز با شما هستیم با نقد و بررسی بازی Gta V …

تاریخ انتشار GTA V | برسی بازی gta v

GTA V در تاریخ سپتامبر 2013 برای پلی استیشن 3 ( PS3  ) و ایکس باکس360  (Xbox 360  )، در نوامبر 2014 برای پلی استیشن 4 ( PS ) و ایکس باکس وان (Xbox 1 ) و در آوریل 2015 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

Grand Theft Auto Online ( GTA V online )، حالت چند نفره ی آنلاینِ بازی ، این امان را فراهم میکند تا 30 بازیکن در بخش های مختلف بازی به صورت رقابتی شرکت کنند.

سیر تکامل  | برسی بازی gta v

توسعه بازی خیلی زود پس از انتشار ( GTA IV ) آغاز شد و بین بسیاری از استودیوهای Rockstar در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شد. در سری جدید این بازی، تمرکز طراحان بر روی سه شخصیت اصلی قرار گرفت و بخش اعظمِ کارِ توسعه ، ایجاد جهان باز را تشکیل می داد، و چندین عضو، مسئولیتِ تحقیقاتِ میدانی را در اطراف کالیفرنیا انجام دادند تا فیلم هایی را برای تیم طراحی بدست آورند.

برسی بازی gta v

توضیحات بازی GTA V | نقد و بررسی بازی Gta V

این بازی از منظر شخص سوم یا شخص اول انجام می شود و دنیای آن با پیاده روی یا استفاده از وسایل نقلیه هدایت شده و همچنین  بسیاری از مأموریت ها شامل تیراندازی و گیم پلی رانندگی می شوند.

موسیقی متن GTA V یک امتیاز اصلیِ این بازی است که توسط تیمی از تهیه کننده ها که چندین سال همکاری داشتند ساخته شده و بسیار مورد توجه قرار گرفته است. گرافیکِ بالا، طراحی فوق العاده، هماهنگی اجزای بازی و… همه و همه بر جذابیت و تاثیر گذاری بازی افزوده اند.

 

درآمد بازی و میزان فروش | برسی بازی gta v

بازی GTA V  با رکوردی گسترده و پیش بینی شده مواجه شد، که رکورد فروش صنعت را شکست و به سریع ترین محصول سرگرمی تاریخ تبدیل شد.

GTA V   در روز اول 800 میلیون دلار و در سه روز اول خود یک میلیارد دلار درآمد کسب کرد.

نقد و بررسی بازی Gta V

افتخارات بازی GTA V | برسی بازی gta v

GTA V توانست جایگاه یکی از مهمترین عناوین بازی کنسول نسل هفتم و هشتم را از آن خود کند و در بین بهترین بازی های ویدیویی که تاکنون ساخته شده است، قرار گیرد.

همچنین به یکی از موفق ترین محصولات سرگرمی اقتصادی در تمام دوران تبدیل شد که حدود 6 میلیارد دلار درآمد جهانی دارد.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه