نقد و بررسی بازی Depth

Depth ( به معنای عمق ) یک بازی تیراندازی اول شخص است که توسط Digital Confectioners توسعه داده شده است. این بازی چند نفره در محیط های زیر آب رخ می دهد  و داستان آن بر پایه ی بدست آوردن گنج توسط کوسه ها و یا غواصان و شکارچیان است.

تاریخ انتشار  Depth:

بازی Depth نخستین بار در 3 نوامبر سال 2014 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. Depth  یک بازی چند نفره است که داستان آن بر پایه ی بدست آوردن گنج از دست حفاظت کوسه ها توسط غواصان و شکارچیان است.

سیر تکامل :

Depth  در سال 2009، به عنوان یک پروژه ی دانشجویی برای مسابقات غیرواقعی 3 ساخته شده بود و توسط یک تیم کوچک به سرپرستی فردی به نام الکس هدایت میشد. بین سالهای 2010 و 2012 بازی به UDK منتقل شده و به یک بازی مستقل تبدیل شد. با این حال، به دلیل نگرانی در مورد گیم پلی، توسعه ی آن متوقف گشت تا در نهایت در سال 2014 نسخه ی پلتفرم pc  آن منتشر شد.

از سال 2016 تا کنون، توسعه و ارتقای بازی زیر نظر Digital Confectioners انجام میشود.

نقد و بررسی بازی Depth
نقد و بررسی بازی Depth

توضیحات بازی Depth :

در بازی عمق ( Depth ) میتوانید انتخاب کنید که درگروه غواصان باشید و یا کوسه ها.

غواصان در طول بازی، برای جمع اوری گنجینه، از انواع سلاح های سرد و گرم، مواد منفجره وتجهیزات گوناگونان استفاده میکنند و موظف اند از زیر دریایی خود محافظت نمایند. در مقابل، کوسه ها در گونه های مختلف با توانایی ها و قابلیت های منحصر به فرد در تلاش برای خوردن و کشتن غواصان هستند تا گنجینه ی دریا را از آن خود کنند. با شکار حریف، کوسه ها میتوانند ارتقا پیدا کرده و قابلیت های جدید بدست آورند.

در نهایت، صاحبان بیشترین گنجینه، برنده ی بازی خواهند شد.

 

نقد و بررسی بازی Depth :

Depth  نظرات نسبتاً مثبتی از منتقدین دریافت کرده است. آنها این بازی را از نظر سبک، طراحی، صداگذاری، و جلوه های بصری ستایش میکنند و در مقابل از کمبود حالت های بازی انتقاد مینمایند و امیدوارند در بروزرسانی های جدید اتفاقات و تغییرات مثبتی در این راستا صورت گیرد.

یکی از سایت های نقد بازی های ویدیویی عنوان کرده است : Depth  بسیار شبیه به Evolve است، هرچند این بازی به اندازه کافی بی نظیر است و در جایگاه شایسته ی خودش ایستاده است.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه