نقد و بررسی بازی Call Of Duty Mobile

نقد و بررسی بازی Call Of Duty Mobile : 

Call Of Duty Mobile یک بازی ویدیوئی تیرانداز اول شخص آنلاین و رایگان است که توسط Timi Studios ساخته شده و توسط کمپانی Activeision  برای پلتفرم های اندروید و iOS منتشر شده است.

این بازی در ادامه و راستای سری بازی های Call of Duty برای پلتفرم های PC و PS و Xbox ارائه شده است و سازندگان آن از عرضه ی یک بازی دیگر در آینده ای نزدیک برای سیستم های تلفن همراه خبر داده اند.

در حال حاضر تنها امکان بازی به صورت آنلاین وجود دارد و برای بخش آفلاین آن تصمیمی گرفته نشده است.

نقد و بررسی بازی Call Of Duty Mobile
نقد و بررسی بازی Call Of Duty Mobile

تاریخ انتشار Call of Duty Mobile  :

Call of Duty Mobile  در اول اکتبر 2019 منتشر شد.

توضیحات بازی Call of Duty Mobile  :

Call of Duty Mobile  یک بازی با دانلود و آپدیت های رایگان است و بازیکنان در صورت تمایل میتوانند از بخش پرداخت درون برنامه ای آن اقدام به خرید تجهیزات و یا ارتقای آنها نمایند.

این برنامه در همه کشورهایی که Google Play و App Store مورد استفاده قرار میگیرد؛ به استثناء سرزمین اصلی چین، ویتنام و بلژیک در دسترس خواهد بود. برای کاربران ایرانی، در صورت عدم دسترسی، با استفاده از فیلتر شکن بازی قابل بارگیری و به روز رسانی میشود.

در دستگاه های اندرویدی، بازی Call of Duty Mobile  بر روی Android 5.1 و بالاتر و در صورت داشتن فضای حداقل 2 گیگابایت حافظه رم قابل نصب و اجرا میباشد.

درآمد بازی و میزان فروش:

در ماه اول انتشار ، این بازی بیش از 148 میلیون بار بارگیری داشته و تقریباً 54 میلیون دلار درآمد کسب کرده است ، و آن را به بزرگترین راه اندازی بازی موبایل در تاریخ تبدیل کرده است.

افتخارات بازی :

Call of Duty Mobile  طبق نظر منتقدین بازی های ویدیوئی و رسانه ای امتیاز مطلوب را دریافت کرده است و نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازی موبایل سال 2019 و بهترین آهنگ بازی موبایل شده است.

خرید پول بازی کالاف دیوتی موبایل  :

اگر قصد خرید پول بازی call of duty mobile رو دارید ، میتوانید با مراجه به فروشگاه وبسایت به راحتی خرید کنید !  واریز cp کالاف دیوتی موبایل کمتر از 10 دقیقه !!

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه