نقد و بررسی بازی Apex Legends

Apex Legends یک بازی رایگان برای پلتفرم های pc ، PS4 و Xbox 1 است و علاقه مندان میتوانند با مراجعه به سایت بازی و یا استفاده از فروشگاه های اینترنتی، پلتفرم مورد نظر خود را بارگیری کرده و اقدام به بازی نمایند.

نقد و بررسی بازی Apex legends :

Apex Legends یک بازی در سبک نبرد رویال است که در آن 20 بازیکن در قالب گروه های سه تایی وارد جزیره ای میشوند تا اسلحه و ابزار نبرد جمع آوری نمایند؛ در ادامه تیم ها با یکدیگر مبارزه میکنند تا در نهایت تیم های برنده که از نبرد جان سالم به در برده اند به دور بعدی راه پیدا کنند.

این بازی در یک فضای علمی تخیلی ترسیم و تنظیم شده است.

 

درباره ی بازی :

Apex Legends، با گرافیک خاص و طراحی منحصر به فرد، این اجازه را به بازیکنان میدهد تا در محیطی جذاب به بازی بپردازند. اگرچه به نسبت سایر بازی های هم سبک و طراز خود چالش بر انگیز نیست اما جذابیت های بصری و داستانِ روان و محبوبش، طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است.

طبق گزارش EA ، Apex Legends چند ترفند در آستین خود دارد که باعث می شود با سایر بازی های نبرد رویال متفاوت باشد و همین امر موجب محبوبیت Apex Legends شده است.

نقد و بررسی بازی Apex Legends
نقد و بررسی بازی Apex Legends

در این بازی، 8 فضای افسانه ای مختلف در نظر گرفته شده است و کاربران میتوانند در ابتدا فضا و جهانِ مورد نظر خود را انتخاب نمایند . کاراکتر های بازی، متناسب با فضا های مختلف طراحی شده اند و هر یک دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند.

 

نحوه ی دانلود بازی :

  1. دانلود نسخه ی اصلی بازی از وب سایت رسمی آن
  2. به حساب EA خود وارد شوید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. پس از ورود :

به بخش ” Browse Games ” در سمت چپ برنامه بروید و Apex Legends> Apex Legends را انتخاب کنید.

سپس بر روی Download with Origin. کلیک نمایید.

زبان خود را انتخاب کنید، با شرایط خدمات موافقت کنید و درایو را که می خواهید بازی را برروی آن نصب کنید انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که برای نصب Apex Legends حداقل به 20/99 گیگابایت فضای خالی نیاز دارید.

پس از اتمام نصب، می توانید بازی را از طریق My Game Library در Origin راه اندازی کنید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه