نقد و بررسی بازی Anno 1800

تاریخ انتشار Anno 1800  | نقد و بررسی بازی Anno 1800

Anno 1800 یک بازی ویدئویی در سبک استراتژیک است که توسط Blue Byte تهیه و توسط Ubisoft در تاریخ 16 آوریل سال 2019 منتشر شده است.

سیر تکامل  :

Anno 1800  هفتمین بازی از سری بازی های مجموعه ی Anno است و در یک محیط تاریخی که در طول انقلاب صنعتی قرن 19 اتفاق می افتد، ساخته شده است. این بازی به دنبال دو عنوان آخر، یعنی Anno 2070 و Anno 2205 ، انتشار یافته است.

در سری های قبلی این مجموعه بازی، بیشتر تمرکز و توجه بر روی مکانیزم های شهری و جنگی بوده است؛ اما در Anno 1800   به رویکرد های دیگر گیم پلی، از جمله گردشگری، طراحی کاراکتر ها و تاثیرات صنعتی شدن جزیره پرداخته شده است.

نقد و بررسی بازی Anno 1800
نقد و بررسی بازی Anno 1800

توضیحات بازی Anno 1800  

طراحی بازی به گونه ای است که در جهان قرن 19 حضور پیدا خواهید کرد و به تمامی جلوه های زندگی ان زمان در  Anno 1800  پرداخته شده است.

در طول بازی شما باید بتوانید به کاراکتر های بازی کمک کنید تا شهر خود را مدیریت کرده و بسازند. جهت این ساخت و ساز باید منابع کافی دراختیار داشته باشید؛ در صورت کسری منابع میتوانید مجموعه ی مورد نظر را تنظیم کنید تا به محض فراهم شدن شرایط، ساخت و ساز و یا ارتقای آن آغاز شود.

در محیط Anno 1800 میتوانید به صورت انفرادی و یا چند نفره بازی کنید.

یکی از نکته های جالب به کار رفته در این بازی، آن است که صنعتی شدن بر جلوه ی شهر تاثیر میگذارد. هرچه تعداد کارخانه های بیشتری ساخته میشود، آلودگی و نا آرامی های محلی، نمود بیشتری پیدا میکنند.

بازی Anno 1800 تحت Steam بوده و همچنین نسخه های دیجیتال آن از طریق فروشگاه های Epic Games و Uplay فروخته میشود. پس از راه اندازی کامل، این بازی از Steam خارج شد.

درآمد بازی و فروش | نقد و بررسی بازی Anno 1800 :

هنوز مدت زمان زیادی از عرضه ی جهانی بازی Anno 1800  نگذشته است و نمیتوان به طور دقیق از میزان فروش و یا محبوبیت آن خبر داد.

اما در اوایل انتشار، نقد های مثبتی را از سوی منتقدین بازی های ویدیوئی دریافت کرد و همچنین در اولین هفته، به بیشترین و سریع ترین میزان فروش در میان بازی های مجموعه ی Anno رسید که به نوبه ی خود قابل توجه است.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه