کالاف دیوتی وارزون

کالاف دیوتی وارزون یکی از بازی های معروف بتل رویال است که از گرافیک نسبتا بالایی برخوردار است. این بازی جزو بهترین بازی های شوتینگ محسوب میشود. این بازی به دلیل قابلیت های مختلفی دارد دارای نکات بسیار زیادی است که قصد داریم در این مقاله آن را برای شما توضیح دهیم. 

1-مپ کالاف دیوتی وارزون را چک کنید

کالاف دیوتی وارزون

در بازی کالاف دیوتی وارزون شما قبل از پریدن از هواپیما حتما باید مپ بازی را چک کنید که متوجه شوید هواپیما از کدام مسیر حرکت میکند و بعد تصمیم بگیرید که به سمت مکان های شلوغ بروید یا خلوت. سپس شما میتوانید مکان خود را انتخاب کنید و به سمت آن بروید. با این کار شما می توانید پلن خود را برای ادامه کار بچینید و طبق استراتژی بازی کنید.

 

2- چتر خود را باز و بسته کنید

 

شما باید زمانی از هواپیما بپرید که سریع تر از بقیه افراد به آن منطقه برسید. یکی از کارهایی که شما میتوانید برای سریع تر رسیدن به زمین انجام دهید این است که چتر خود را به صورت پشت سر هم باز و بسته کنید تا بتوانید سریع تر به محل برسید. برای این کار زمانی که چتر خود را میبندید اندکی به پایین شتاب بگیرید و سپس چتر را باز کتید تا بتوانید سریعتر از بقیه به زمین برسید و شروع به لوت کردن بکنید.

3- از یارانتان غافل نشوید

 

اگر بازی کالاف دیوتی وارزون را به صورت تیمی بازی می کنید به یاد داشته باشید که در این بازی نباید به تنهایی همه تجهیزات را بردارید بلکه باید تا جایی که می توانید منابع و تجهیزات را بین اعضای تیم تقسیم کنید تا همه اعضای تیم بتوانند در فایت ها کمک دهند و تاثیر گذار باشند. به این صورت شما میتوانید بر دشمنان غلبه کرده و برنده بازی شوید.

البته به یاد داشته باشید که مهمترین نکته برای تمامی بازی ها پشتکار ، تمرین و هماهنگی تیمی است که با بدست آوردن آن ها شما به راحتی می توانید برنده بازی های مختلف شوید.

شما میتوانید از اینجا درباره نکات بازی کلش آف کلنز بخوانید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه