فصل 2 کالاف دیوتی موبایل

فصل 2 این بازی به تازگی عرضه شده و طی یک آپدیت بزرگ برای پلیرها عرضه شد. در این آپدیت چیزهای بسیاری عوض شده که قصد  داریم در این مقاله آن ها را بررسی کنیم. این بازی دو مود بتل رویال و مولتی پلیر دارد که در هر کدام از آنها یکسری تغییرات رخ داده و چیزهای زیادی عوض شده است.

بتل پس 

بتل پس فصل 2 این بازی شامل جایزه های جدیدی است که در بین آن ها نقشه های آبی جدید و چهار سرباز جدید با لباس های مختلف وجود دارند. در بتل پس رایگان این بازی هم یک اسلحه جدید به اسم AS VAL  وجود دارد که دمیج بسیار زیادی را وارد میکند و صدای تیر آن بسیار کم است اما از آن طرف سرعت تیراندازی این تفنگ پایین و همچنین تیرهای آن قابل مشاهده هستند.

اسکوراستریک جدید هم که به آن اضافه شده است Napalm نام دارد. این اسکوراستریک به شما این اجازه را میدهد که دشمنان اطراف را پیدا کنید و آن ها را آتش بزنید.

مولتی پلیر 

مپ های جدیدی به نام Shoot house و Shipment به بازی اضافه شده اند. مپ Shoot house یکی از مپ های معروف کالاف دیوتی وارزون است که در صحرا واقع شده است. این مپ در مود های متنوعی قابل دسترسی است.

مود های جدید

Gunfight : sniper 

در این مود شما فقط با تفنگ های اسنایپر موجود باید تیم حریف را از پا در بیاورید و یا اینکه منطقه ها تسخیر ( capture ) کنید. در این مود تیمی که 6 راند را برنده شود بازی را برده است. همچنین این مود در بسیاری از مپ های بازی قابل بازی است.

بتل رویال

در فصل 2 این بازی تغییرات بسیاری در بتل رویال صورت گرفته است. تنک بتل یا جنگ تانک ها در دسترس قرار گرفته است که شما با جمع آوری نقشه های آبی و چیزهای مختلف میتوانید تانک خود را بسازید و به نبرد با دیگران بپردازید. در این بازی آیتم های ضد تانک هم وجود دارند و شما میتوانید با انتخاب آن ها تانک های دشمن را از بین ببرید. همچنین با یک آیتم خاص میتوانید تانک خود را تعمیر کنید و آن را نوسازی کنید.

تغییرات بسیار زیادی در اسلحه ها رخ داده است و هر کدام از آن ها به نوعی ضعیف یا قوی شده اند که شما میتوانید آن ها را از قسمت اخبار بازی بخوانید.

شما میتوانید از اینجا درباره تفنگ های فیری فایر خوانده اید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه