Call of Duty Mobile فصل 4: Wild Dogs در 27 آوریل وارد بازار می شود.

Call of Duty Mobile فصل 4: Wild Dogs در 27 آوریل وارد بازار می شود.

اکتیویژن اعلام کرده است که فصل چهارم Call of Duty Mobile در تاریخ 27 آوریل با پخش زنده بازی Wild Dogs عرضه خواهد شد.

فصل جدید به طور رسمی از ساعت 5 بعد از ظهر به وقت محلی آغاز می شود و دارای یک Battle Pass جدید شامل اپراتورها، یک سلاح جدید، نقشه های بیشتر و موارد دیگر خواهد بود. مانند همیشه، برخی از محتوای جدید رایگان خواهد بود در حالی که گیمرها باید برای دریافت برخی از موارد مطلوب تر هزینه کنند.

شامل یک سلاح کاربردی تلفن همراه جدید و موارد دیگر به صورت رایگان است.

نارنجک تماسی را در ردیف 14 دریافت کنید. در ردیف 21، قفل سلاح عملکردی Koshka جدید را باز کنید، یک تفنگ تک تیرانداز قدرتمند با پیچ و مهره که می تواند از طریق Gunsmith در یک پیکربندی متحرک و سریع جاسازی شود. یک کیت بسیار پایدار و آسیب رسان؛ و همه چیز در این بین. سایر موارد رایگان شامل انواع کامئو با مضمون فصلی Green Russt and Sand Tracks سری camo است.

اکتیویژن همچنین یک Call of Duty: Black Ops مورد علاقه را در قالب نقشه ماهواره ای جنگ سرد برای موبایل به ارمغان می آورد. طرفداران Call of Duty که در صحرای آفریقای مرکزی آنگولا قرار دارند، «در ارتفاعات و پایین‌ترین نقطه‌ها از طریق سنگرها در نقاط برتر روی نقشه و اطراف ماهواره مرکزی نبرد خواهند کرد.»

اکتیویژن همچنین تایید کرده است که بازی Call of Duty: Mobile World Championship 2022 از 12 می وارد مرحله 2 می شود و تا 22 می ادامه خواهد داشت.

Call of Duty: Mobile World Championship 2022 وارد مرحله 2 می شود که از 12 می تا 22 می 2022 در UTC شروع می شود. در این مرحله، بازیکنان باید با هم متحد شوند تا مسابقات رتبه بندی شده را با هم انجام دهند تا از طریق پیروزی امتیاز کسب کنند. 250 تیم برتر در هر منطقه در جدول امتیازات درون بازی نمایش داده می شوند و واجد شرایط مرحله 3 می شوند. همه تیم هایی که 40 بازی در طول مرحله 2 انجام می دهند بدون در نظر گرفتن امتیاز تیم خود یک اپراتور اضافی دریافت خواهند کرد.

می‌توانید در پست بلاگ اعلامی درباره اتفاقات فصل 4 موبایل Call of Duty بیشتر بخوانید و بازی را هم‌اکنون به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید. با این حال، بازی شامل خریدهای درون برنامه ای است.

اگر به دنبال ارتقای تجربه بازی با موبایل خود هستید، لیست ما از بهترین کنترلرهای بازی برای آیفون را بررسی کنید. کسانی که واقعاً می خواهند از بازی در iPhone و iPad لذت ببرند، باید Apple Arcade را نیز امتحان کنند. فقط با 4.99 دلار در ماه به کتابخانه رو به رشدی از بازی‌های قابل پخش در سخت‌افزار iPhone، iPad، Mac و Apple TV دسترسی خواهید داشت.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه