بیلد جنگی در فورتنایت

بیلد کردن در بازی فورتنایت یکی از مهمترین نکات برای برنده شدن بازی است. برای اینکه شما بخواهید یک بازی کن حرفه ای در بازی فورتنایت باشید باید یاد بگیرید که بیلد کنیم و ساختمان بسازید تا بتوانید از خود محافظت کنید یا به یک نقطه خاص برسید. در این مقاله قصد داریم چند نکته برای بیلد کردن هنگام نبرد به شما بگوییم.

مهمترین نکته برای بیلد کردن این است که تا جایی که میشود سریع بسیازید. سریع بودن شما نکته برتری شما نسبت به دشمن است پس روی این موضوع تمرکز و تمرین کنید. اولین کاری که هنگام نبرد باید انجام دهید این است که باید یک مکعب دور خود بسازید تا از شما را از تیرهایی که به سمت شما می آیند محافظت کند. بعد از اینکار شما باید یک پله درون این مکعب بسازید تا شما را نسبت به دشمن در این ارتفاع بالاتری قرار دهد.

چوب، سنگ و آهن سه نوع متریالی هستند که میشود با آن ها ساختمان ساخت. درست است که آهن بیشترین قدرت را دارد و خراب کردن آن به سختی انجام میشود اما جمع اوری آن سخت است. سعی از تمامی متریال ها جمع آوری کنید تا بتوانید در مواقع مختلف از آن ها استفاده کنید. برای مثال وقتی جلوی شما اسنایپر حضور دارد شما لازم ندارید که دیوار فلزی بسازید چون همان دیوار چوبی هم از شما محافظت خواهد کرد. همچنین سعی کنید پله های که میسازید را با انواع دیگر بیلد محافظت کنید تا از خراب شدن آن ها توسط دشمن جلوگیری کنید.

یادتان باشد که هنگام بیلد کردن یک ساختمان بسازید نه یک برج ، چون وقتی شما یک برج میسازید در واقع این امکان را به دشمن میدهید که با خراب کردن قسمت پایینی برج شما ، شما را بکشد. با ساختن ساختمان وقتی دشمن زیر شما را خالی میکند شما با افتادن از ارتفاع نخواهید مرد.

موقع نبرد که وقتی که بیلد میکنید از تفنگ شات گان استفاده کنید. شاتگان بهترین تفنگی است که شما میتوانید در مواقع نبرد همراه با بیلد از آن استفاده کنید. زیرا با این تفنگ میتوانید با یک تیر دمیج بسیار بالایی به دشمن بدهید و آن ها را از پا دربیاورید.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه