BGMI vs Free Fire MAX

BGMI vs Free Fire MAX

BGMI vs Free Fire MAX: بهترین بازی از نظر گرافیک؟

بحث در مورد BGMI vs Free Fire MAX یکی از داغ ترین موضوعات از زمان عرضه هر دو بازی در بازار بازی هند بوده است. Battlegrounds Mobile India در حال حاکمیت بود و سهام آن پس از انتشار در ژوئیه 2021 به شدت افزایش یافت.

با این حال، ورود Free Fire MAX به صحنه رقابت را در جامعه بازی‌ها تند کرد.

ممنوعیت Free Fire در کشور چند هفته پیش منجر به افزایش گسترده تعداد دانلود هر دو بازی شده است.

در حالی که هر دو شرکت Krafton و Garena قول داده اند که به کاربران خود گرافیک مناسبی ارائه دهند که به آنها کمک می کند تا هیجان حالت نبرد رویال موجود در بازی را تجربه کنند، باید دید کدام بازی جلوه های بصری و نرخ فریم بهتری را ارائه می دهد.


BGMI در مقابل Free Fire MAX: مقایسه گرافیک

 

BGMI

Battlegrounds Mobile India تنظیمات مختلفی را در مورد گرافیک به کاربران خود ارائه می دهد. آنها می توانند از بین So Smooth، Smooth، HD، HDR، Ultra HD و UHD انتخاب کنند.

در حالی که گزینه‌های So Smooth و Smooth برای دستگاه‌های سطح پایین و متوسط ​​مناسب‌تر هستند، گیمرهایی که در دستگاه‌های سطح بالا بازی می‌کنند می‌توانند از بین HDR، Ulta HD و UHD یکی را انتخاب کنند. انعکاس ساختمان ها و درختان روی آب ها و همچنین افکت های نارنجک در گرافیک بالاتر بهتر دیده می شود.

علاوه بر این، این بازی گزینه های FPS را در محدوده Low، Medium، High، Ultra، Extreme و 90 FPS ارائه می دهد. هرچه گزینه FPS بهتر انتخاب شود، تجربه بازی بهتری خواهید داشت.


Fire MAX رایگان

وقتی صحبت از نمایش تنظیمات در Free Fire MAX می شود، چندین تنظیمات فرعی وجود دارد. بازیکنان می توانند گزینه های Smooth، Standard یا Ultra را انتخاب کنند. از سوی دیگر، تنها دو گزینه FPS – Normal و High را در اختیار بازیکنان خود قرار می دهد.

با این حال، ویژگی‌های Autoscale و Minimap موجود در Free Fire MAX منحصربه‌فرد هستند و در هیچ بازی به جز همتای قدیمی‌تر – Free Fire – یافت نمی‌شوند. علاوه بر این، گزینه های Shadow و High Resolution زمانی که روشن هستند می توانند ظاهر بصری بازی را بهبود بخشند.


نتیجه

بر اساس تنظیمات ذکر شده در بالا، واضح است که BGMI Krafton به بازیکنان خود گزینه های گرافیکی بهتری نسبت به بازی جدید Garena، Free Fire MAX ارائه می دهد.

با توجه به اینکه بسیاری از بازیکنان از دستگاه‌های رده پایین استفاده می‌کنند، گزینه گرافیکی So Smooth به همراه FPS بالا در Battlegrounds Mobile India، بازی را از رقبای خود برتر می‌دهد.


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه