بازگشت جی تی ای 4 به بازی های ویدیویی، بدون سبک چند نفره

بازگشت جی تی ای 4 به بازی های ویدیویی، بدون سبک چند نفره

بعد از حذف شدن بازی ویدیویی جی تی ای از پلتفرم استیم، مجدد جی تی ای 4 به این شبکه و پلتفرم ولو (VALVE) بازگشت. با این تفاوت که حالت بازی چند نفره برداشته شده و باید به صورت انفرادی بازی کرد. لازم به تذکر است که نسخه کامل بازی در پلتفرم Steam و دیگر پلتفرم های توزیع و فروش بازی های دیجیتالی گذاشته خواهد شد. جی تی ای 4، جایگزین Grand Theft Auto IV و Grand Theft Auto: Episodes از Liberty City خواهد شد و آنها را در یک پکیج یکسان قرار می دهند. جالب است بدانید صاحبان نسخه خود را با این نسخه جایگزین می کنند؛ به این معنی، کسانی که فقط GTA 4 را در اختیار دارند، به نسخه کامل ارتقا می یابند و به تمام پکیج دسترسی خواهند داشت.

جی تی ای 4
جی تی ای 4

اطلاعات اختصاصی از رونمایی بازی جی تی ای 4

همچنین پشتیبانی رسمی به نام Rockstar تایید کرده است؛ اگرچه بازی با فایل های قدیمی ذخیره شده با نام Grand Theft Auto IV Complete Edition سازگار خواهد بود، اما هنوز نسخه جدید در پلتفرم استیم عرضه نشده است. بنابراین حرفه ای ها باید برای به روز رسانی بازی تا ماه مارس صبر کنند.

 

تغییرات زیادی در جی تی ای 4 انجام شده که بسیاری از آنها به علت پشتیبانی مایکروسافت برای بازی Windows Live است که در نسخه PC GTA 4 یکپارچه شده اند. در همین راستا شرکت Rockstar وادار شده تا برخی تنظیمات را در بازی مانند حذف چند نفره و برداشت تابلوهای تبلیغاتی را انجام دهد. همچنین سه ایستگاه رادیویی Ram Jam FM ،FM-Actualization FM و Vice City FM حذف شده. اگرچه بیانیه Rockstar در صفحه GTA 4 Steam ادعا می کند که این یک وضعیت موقتی خواهد بود.

 

اما خبرها حاکی از آن است که بعد از مدتی کاربران شبکه استیم متوجه میشوند که بروزرسانی خودکار باعث افزایش حجم بازی خواهد شد. ولی کسانی که دارای Windows Store یا نسخه های رسانه ای فیزیکی هستند، باید چند کار اضافی را انجام دهند. در ادامه باید اضافه کرد که کدهای کلیدی ارائه شده در جعبه های رسانه های فیزیکی اکنون می توانند برای بازی دیجیتالی مورد استفاده قرار گیرند. مشروط بر اینکه در حال حاضر غیرفعال هستند.

 

کسانی که نسخه GTA 4 را در Windows Store از طریق Games for Windows Live میگیرند، باید حساب مایکروسافت خود را با Rockstar Social Club وصل کنند. به گونه ای که بعداً بتوانند نسخه قدیمی را با نسخه جدید Grand Theft Auto 4: Complete Edition جایگزین می کند.

مدیریت فروشگاه ایرانی کی
ارسال دیدگاه