5 توانمندی کاراکتر Free Fire پس از به روز رسانی OB34

5 توانمندی کاراکتر Free Fire پس از به روز رسانی OB34

قدرتمندترین مهارت های شخصیت ها پس از به روز رسانی OB34

با گذشت زمان، تعداد شخصیت‌های Garena Free Fire افزایش یافته است و تا ژوئن 2022 می‌توان 44 گزینه را پیدا کرد. آخرین به‌روزرسانی OB34 در 25 مه 2022 منتشر شد و هومر، یکی دیگر از شخصیت‌های توانایی فعال، با مهارت اضافه شد. به نام Senses Shockwave.

با این حال، با افزایش تعداد توانایی های شخصیت، فرآیند تصمیم گیری نیز برای کاربران پیچیده تر شده است. مهارت‌های Free Fire دارای قابلیت‌های مختلف متناسب با سبک‌های بازی خاص هستند. با این حال، برخی از مهارت ها در هر شرایط جنگی مفید هستند.


توانایی های فوق العاده برای استفاده در Free Fire پس از به روز رسانی OB34

بیشترین توانایی های شخصیت Free Fire پس از به روز رسانی OB34 به شرح زیر است:

1) Drop the Beat (الوک)

ویژگی های سطح اول (قابل ارتقا):

 • مدت زمان – 10 ثانیه
 • سرعت حرکت – 10٪
 • سی دی – 70 ثانیه

Alok نه تنها یکی از معروف ترین شخصیت های Garena Free Fire است، بلکه مهارت فوق العاده ای به نام “Drop the Beat” را نیز ارائه می دهد. توانایی فعال او سرعت حرکت را به میزان قابل توجهی به مدت پنج ثانیه افزایش می دهد. می‌توان از چابکی موقت برای ادعای برتری استراتژیک نسبت به حریفان در سناریوهای مختلف استفاده کرد.

«قطع را رها کن» اثر دیگری در رابطه با توانایی های درمانی کاربران دارد. کاربران می توانند هر زمان که از افزایش سرعت حرکت در طول فعال سازی توانایی استفاده نکنند، یک بازیابی HP دریافت کنند. افزایش در HP با نرخ پنج نقطه در ثانیه اتفاق می افتد. پس از پایان افکت ها، قابلیت شارژ مجدد 70 ثانیه طول می کشد.


2) استاد همه (K)

ویژگی های سطح اول (قابل ارتقا):

 • مدت زمان “حالت روانشناسی” – 2.2 ثانیه
 • حداکثر EP – 150 امتیاز

“Master of All” ، توانایی فعال K ، یکی از گزینه های دست کم گرفته شده موجود در بازی است، اما یکی از چشمگیرترین مهارت ها است. می توان از “Master of All” در Free Fire برای چندین برنامه بازی استفاده کرد. این توانایی افزایش قابل توجهی در حداکثر EP (نوار ظرفیت) ایجاد می کند و حالت های فرعی زیر را ارائه می دهد:

 1. حالت جیو جیتسو: نرخ تبدیل EP به HP را به هم تیمی ها ارائه می دهد. این افزایش پنج برابر است و متحدان باید در شعاع شش متری K باقی بمانند تا مزایا را دریافت کنند.
 2. حالت روانشناسی: این یک مزیت از نظر افزایش مداوم EP بعد از هر بازه 2.2 ثانیه ای می دهد.

3) برخورد اکستریم (Xayne)

ویژگی های سطح اول (قابل ارتقا):

 • افزایش خسارت – 100٪
 • سی دی – 150 ثانیه

Xayne یکی دیگر از شخصیت های عالی با توانایی “Extreme Encounter” است که برای حمله و فرار در مسابقه Free Fire ایده آل است. فعال کردن مهارت Xayne، HP را به طور موقت 100 امتیاز برای شش ثانیه افزایش می دهد.

پس از فعال شدن این قابلیت، قابلیت‌های آسیب‌رسانی کاربران به دیوارهای غبارآلود نیز تا 100% افزایش می‌یابد. با این حال، پس از پایان افکت ها پس از شش، مهارت Xayne 150 ثانیه طول می کشد تا دوباره فعال شود.


4) استتار (Wukong)

ویژگی های سطح اول (قابل ارتقا):

 • مدت زمان – 10 ثانیه
 • سی دی – 300 ثانیه

بعدی در لیست “Camouflage” Wukong است که در میان گزینه های موجود در Garena Free Fire و نوع MAX آن به دلیل قابلیت های دگرگونی در میدان نبرد منحصر به فرد است.

فعال کردن توانایی Wukong با کاهش 10 درصدی چابکی، شخصیت را به یک بوته تبدیل می کند. افکت‌ها 10 ثانیه طول می‌کشد، اما پس از استفاده از سلاح گرم، می‌توان به شکل Monkey King بازگشت.

علاوه بر این، “Camouflage” یک خنک کننده عظیم 300 ثانیه ای (سطح اول) دارد که Wukong را برای حالت CS نامناسب می کند.


5) ریپتاید ریتم ( اسکایلر)

ویژگی های سطح اول (قابل ارتقا):

 • سی دی – 85 ثانیه
 • برد – 50 متر
 • بازیابی HP – چهار HP

“Riptide Rhythm” Skyler آخرین ورودی این لیست است که یکی از متعادل ترین مهارت های بازی است. اگرچه Skyler از طریق به روز رسانی OB34 (از لحاظ خنک کردن) عصبی شد، اما تأثیر زیادی روی قابلیت های او نداشته است.

پس از فعال‌سازی، «ریپتید ریتم» اسکایلر یک موج صوتی را آزاد می‌کند که می‌تواند حداکثر پنج دیوار تیره دشمن را در محدوده‌ای خاص از بین ببرد. علاوه بر این، Skyler همچنین دارای برخی از اثرات بازیابی HP است.

کاربران می توانند هر زمان در حالی که Riptide Rhythm فعال است، یک gloo wall را نصب کنند، با چهار امتیاز شروع می کنند. بنابراین، افزایش HP برای هر سناریوی مسابقه Garena Free Fire حیاتی است.

نکته: شخصیت های موجود در لیست به ترتیب خاصی فهرست نشده اند و صرفاً نظرات نویسنده را منعکس می کنند. 


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه