یک تورنومنت جدید در Call of Duty: Mobile Season 4

یک تورنومنت جدید در Call of Duty: Mobile Season 4

CoD: حالت مسابقات موبایل را توضیح می‌دهد.

یک حالت تورنومنت جدید در Call of Duty: Mobile Season 4 آمده است. برای بازیکنانی که به دنبال چالش هستند، در اینجا تمام جزئیات وجود دارد.

حالت تورنمنت جدیدی برای بازیکنان در Call of Duty: Mobile Season 4 وجود دارد که برای رقبا ساخته شده است. در اینجا همه اطلاعات موجود اورده شده است.

 

 

Call of Duty: Mobile فصل 4 محتوای تازه ای را به پورت تلفن همراه محبوب بزرگترین فرنچایز FPS در جهان آورده است. این فصل علاوه بر پاس و نقشه‌های نبرد جدید، حالت‌های جدیدی مانند جنگ زمینی را نیز به ارمغان آورده است.

علاوه بر این، بازیکنان این شانس را خواهند داشت تا در حالت تورنمنت جدید رقابت کنند، که باید عطش رقابتی کسانی را که به دنبال چالش هستند فرو نشاند.

در اینجا تمام جزئیات مربوط به CoD آمده است:

  • نحوه حالت مسابقات موبایل
  • نحوه کسب  جوایز حالت تورنمنت موبایل

نحوه بازی CoD: حالت مسابقات موبایل

حالت مسابقات موبایل cod

در حالی که هنوز یک فضای رقابتی است، حالت تورنمنت جدا از بازی رتبه بندی شده است. حالت تورنمنت برای بازیکنان دو نفره و انفرادی «که می خواهند مهارت فردی خود را ثابت کنند» ساخته شده است.

این آن را به مکانی عالی برای تمرین و تقویت مهارت های خود قبل از ورود به بازی رتبه بندی می کند.

 

برای بازی در حالت تورنمنت، بازیکنان باید از طریق لابی اصلی چند نفره به هاب دسترسی داشته باشند. در این هاب، بازیکنان می توانند حالت مورد نظر خود را انتخاب کنند، همچنین به جوایز دسترسی داشته باشند، به عملکرد خود و تابلوهای امتیازات نگاه کنند.

هر دور از یک تورنمنت شامل چهار مسابقه است که می‌تواند حالت‌های مختلف زیر را داشته باشد:

  • تفنگ
  • دثمچ تیم گان فایت
  • 2v2 Team Deathmatch
  • 2v2 Kill تایید شد
  • رایگان برای همه

نحوه کسب CoD: جوایز حالت تورنمنت موبایل

پاداش حالت مسابقات تلفن همراه cod

این حالت در یک «چرخه پاداش هفتگی» اجرا می‌شود که از «سلاح‌ها، پوسته‌های مهارت سرباز، کوپن‌های جعبه و موارد دیگر» متفاوت است. دو ردیاب پاداش در این حالت وجود دارد، پاداش های Basic و Premium Milestone .

ردیاب مایل استون ممتاز برای شما امتیاز COD هزینه دارد، در حالی که Basic برای همه بازیکنان رایگان است. بازیکنان همچنین می‌توانند از موقعیت Leaderboard خود که صرفاً بر اساس تعداد بردهایی که یک بازیکن در هفته کسب می‌کند، جوایزی دریافت کنند.

 

برنده شدن در مسابقات، کرون ها را برای شما به ارمغان می آورد ، ارزی که منحصر به حالت است. با این ارز می توانید پاداش بگیرید. با برنده شدن در سه مسابقه، «تاج‌های دوبل، یک کارت تلفن پویا، و یک جعبه ویژه مسابقات برای برنده شدن در مسابقه چهارم» به دست می‌آورید.

علاوه بر این، اگر واقعاً می خواهید تمام جوایز را به دست آورید، بازیکنان می توانند برای پرداخت هزینه مسابقات اضافی در یک دور، امتیازهای COD را خرج کنند. اگر می‌خواهید تمام جوایز هفته را دریافت کنید، می‌توانید هر تعداد دور مسابقات را که می‌خواهید بازی کنید.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه