پنج بازیکن برتر PUBG Mobile در آسیا

پنج بازیکن برتر PUBG Mobile در آسیا

5 مورد از بهترین بازیکنان PUBG Mobile در آسیا (2022)

صحنه ورزش های الکترونیکی PUBG Mobile با رسیدن این بازی به نقاط عطف مختلفی در چند سال گذشته رونق گرفت. این تورنمنت های رقابتی در سطح جهانی با موفقیت مواجه شده اند، که اخیراً بسیاری از بازی های موبایل دیگر سعی در تکرار آن داشته اند. با این حال، به رسمیت شناختن قهرمانی بازی های موبایلی دیگر از PUBG Mobile فراتر نرفته است.

جدا از موفقیت جهانی، مسابقات قهرمانی ورزش های الکترونیکی PUBG Mobile با ارائه یک پلتفرم به آن ها، رشد سریع بسیاری از بازیکنان حرفه ای را نیز دنبال کرده است. بنابراین، صحنه رقابت دلیلی برای ظهور داستان‌های موفقیت کم‌ارزش‌گرفته شده است.

مشاهده تصویر در توییتر

جالب اینجاست که PUBG Mobile همچنین به عنوان یک رویداد ورزشی الکترونیکی در بازی‌های آسیایی 2022 در هانگژو معرفی خواهد شد. بنابراین این می تواند یک پیروزی بزرگ برای PUBG Mobile و بازیکنان آن در نظر گرفته شود. آنها می توانند در مسابقات قهرمانی قاره ای شرکت کنند، که اغلب به عنوان دومین قهرمانی بزرگ بعد از المپیک از نظر ورزش درگیر توصیف می شود.

 


برترین بازیکنان حرفه ای PUBG Mobile از آسیا در سال 2022

1) Order

Ceng “Order” Zehai بازیکنی چینی تبار است که در بین برترین ورزشکاران esports در سطح جهان قرار دارد. Order بخشی از پیروزی های متعدد در مسابقات S-tier بوده است، در حالی که عضو فهرست Nova Esports بوده است.

او همچنین اخیراً پس از پیروزی Nova Esports در فینال بزرگ PMGC 2021، که در ژانویه 2022 برگزار شد، FMVP اعلام شد. Order و Nova Esports همچنین یک نیروی برتر در تاریخ PEL (لیگ نخبگان صلح) بوده‌اند.


2) noOOzy

یکی از بهترین بازیکنان تایلند، Sikarin “nOOzy” Nopparat، با تیم خود، The Infinity، بسیار موفق بوده است. اگرچه تیم او در PMGC 2021 چندان موفق نبود، اما nOOzy چندین بار در تیم خود یک بازیکن برجسته بوده است.

او عناوینی مانند FMVP، Granade Master و Team MVP را به دست آورده است در حالی که چندین بار برای اکثر قتل ها جوایزی را نیز دریافت کرده است. آخرین قهرمانی که The Infinity برنده شد، PUBG Mobile Pro League – Season 4 Thailand: League در سپتامبر 2021 بود.


3) suk

یکی دیگر از بازیکنان چینی موجود در این لیست، Feng “Suk” Shujie، در حال حاضر بخشی از تیم Peacekeeper Elite، The Chosen است که در ژوئیه 2021 به آن ملحق شد. The Chosen در دو فصل متوالی PEL (سوم و چهارم) در جایگاه دوم ایستاد. در سال 2021

در شب فینال فصل 4 PEL 2021، سوک به عنوان MVP ظاهر شد. به طور مشابه، در آخرین تیم خود، ساعت 4 صبح (چهار مرد عصبانی)، شوجی یکی از اعضای اصلی بود. تیم esports در چند فصل PEL در طول اقامت او در تیم عملکرد فوق العاده ای داشت.


4) JONATHAN

GodLike Esports یکی از موفق‌ترین و مشهورترین تیم‌های هند بوده است، و Jonathan “JONATHAN” Amaral از آگوست 2021 یکی از اعضای اصلی او بوده است. قبل از ارتباطش با GodL، جاناتان بخشی از TSM Entity (قبلا Entity) بود.

جاناتان با بازی حرفه ای برای بیش از دو سال، چندین بار جوایزی مانند MVP و Top Fragger را دریافت کرده است. اگرچه او هنوز توانایی خود را در صحنه جهانی ثابت نکرده است، اما در صحنه هند، جاناتان به راحتی در بین بازیکنان حرفه ای درجه یک قرار می گیرد.

جاناتان “جاناتان” آمارال علاوه بر حرفه ای در زمینه بازی، دارای یک کانال یوتیوب به نام “JONATHAN GAMING” با بیش از 4.09 میلیون مشترک است. بنابراین، او همچنین در حرفه پخش خود کاملاً فعال بوده است.


5) paraboy

ژو “پارابوی” بوچنگ یکی از بهترین بازیکنان جهان است که تنها به دلیل مهارت های هدف گیری خود است. بوچنگ بسیار محبوب بوده است، مسلط بوده و گاهی اوقات با مهارت های خود دیگران را تحت الشعاع قرار می دهد، که قابل ستایش است زیرا او بخشی از یک تیم بسیار موفق Nova Esports است.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه