پخش برخی از استریم‌ ها در یک سال آینده لغو خواهند شد!

پخش برخی از استریم‌ها در یک سال آینده لغو خواهند شد!

 Disguised Toast ادعا می‌کند که پخش برخی از استریم‌ها در یک سال آینده لغو خواهند شد.

Disguised Toast میزبان یک جریان پرسش و پاسخ ویژه در 3 ژوئن 2022 بود.

Jeremy ” Disguised Toast “ پخش کننده توییچ در 3 ژوئن میزبان یک پخش زنده ویژه Coffee x Toast Questions & Answers بود. خالق مشهور محتوا چندین سوال از طرفداران خود گرفت و سعی کرد تا جایی که می تواند در طول پخش به سوالات پاسخ دهد.

یکی از سوالاتی که او دریافت کرد بسیار جالب بود. بیننده ای از او پرسید که چقدر در مورد قضاوت شخصیت دیگران به همسالان خود اعتماد می کند. بیننده همچنین می‌خواست بداند آیا هنگام ارزیابی شخصیت به روحیه خود اعتماد دارد یا خیر.

Disguised Toast ادعا کرد که غریزه درونی او باعث شده باور کند که پخش برخی از استریم ها در آینده نزدیک لغو خواهد شد.


Disguised Toast پیش‌بینی می‌کند که برخی از تولیدکنندگان محتوا به زودی حذف خواهند شد.

عضو معروف OfflineTV دیروز میزبان یک جریان پرسش و پاسخ بود و به سوالات طرفداران پاسخ داد. یکی از سوالاتی که او از بیننده ای به نام اریک دریافت کرد این بود:

“چقدر به همسالان خود اعتماد می کنید یا برای مشاوره نزد همسالان خود می روید تا در مورد شخصیت کسی قضاوت کنید؟ آیا به روحیه خود اعتماد دارید یا به افراد نزدیک خود که قابل اعتماد بوده اند و توصیه های خوبی به شما کرده اند اعتماد دارید؟”

 

توست فوراً اظهار داشت که در مورد قضاوت شخص دیگری هر بار به دل خود اعتماد دارد. او موقعیتی فرضی در مورد دوست نداشتن افراد خاص ارائه کرد و سایر تأثیرگذاران اغلب از او می پرسیدند که چرا. وی سپس اشاره کرد:

“بسیاری از اوقات، من همیشه می گویم، “آه، من این شخص را دوست ندارم.” و به ناچار، کسی همیشه خواهد گفت: “چرا؟ آنها فوق العاده خوب هستند. من آنها را دوست دارم. آنها چیزی جز مهربانی با من نداشته اند.”

وی همچنین به این موضوع اشاره کرد که در چنین شرایطی چه پاسخی خواهد داشت:

در پشت سرم، من می گویم، “یو! این مرد سوس است! او به سوس می پردازد! بنابراین، من تمایل دارم اعتماد کنم… من قطعاً خشن ترین و قضاوت کننده ترین فرد در گروه هستم، اما دلایل خوبی دارد.”

پس از این اظهارات، حرفه ای سابق Hearthstone اشاره کرد که از “اسکلت های موجود در کمد” همه افراد آگاه است، که همیشه چیزهای زیادی را در مورد شخصیت آنها آشکار می کند.

 

توست در ادامه گفت و گو فاش کرد که گروه استریمر قرار است در آینده نزدیک مهمانی برگزار کنند و نظر خود را در مورد افراد خاصی در لیست مهمانان اعلام کرد.

عضو OTV ادعا کرد که او معتقد است برخی از افراد در لیست مهمان خیلی زود لغو خواهند شد:

“راستش، به خدا قسم، بعضی از آنها تا یک سال آینده لغو خواهند شد. اما من نمی توانم چیزی بگویم چون اینطور است که من… چه می خواهم بگویم. “اوه! این پسر. هی. همه در انظار عمومی، من فکر می کنم خالی و خالی قرار است لغو شود، زیرا من چیزهایی در مورد آنها شنیدم!'”

او اضافه کرد:

“خب، واقعاً جای من نیست که آن را بگویم، یا ممکن است محقق نشود، و مثلاً آیا من بی دلیل آبروی آنها را می برم؟”


واکنش طرفداران

برخی از طرفداران در بخش نظرات YouTube با احساسات پخش کننده موافق بودند. یکی دیگر از طرفداران به تولیدکنندگان محتوا اشاره کرد که فکر می کردند ممکن است لغو شوند.

پخش برخی از استریم‌ ها در یک سال آینده لغو خواهند شد!

 

 

 

 

واکنش طرفداران به برداشت پخش کننده…

 

Disguised Toast یکی از محبوب ترین شخصیت ها در توییچ است و قبلاً به مدت دو سال در Facebook Gaming پخش شده است. او در حال حاضر 2589386 میلیون دنبال کننده دارد و بیش از 3800 ساعت در توییچ بازی Hearthstone را انجام داده است.


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه