ویژگی های جدید و لینک دانلود آپدیت بتا PUBG Mobile 2.0

ویژگی های جدید و لینک دانلود آپدیت بتا PUBG Mobile 2.0

PUBG Mobile 2.0 بتا ویژگی های جدید، لینک دانلود و جزئیات بیشتر را به روز رسانی می کند.

بازیکنان پس از هر به‌روزرسانی پچ ، ویژگی‌های جدیدی را در PUBG Mobile مشاهده می‌کنند. تیم توسعه‌دهنده افزوده‌های زیادی به برخی از به‌روزرسانی‌های اخیر اضافه کرده است که شامل عملکرد حمل ویژگی فراخوان، حالت‌های موضوعی منحصربه‌فرد (بر اساس رویدادها و همکاری‌ها)، اسلحه‌ها، نقشه‌ها و بسیاری موارد دیگر، همراه با چندین تنظیم و رفع اشکال است.

توسعه‌دهندگان معمولاً بین دو به‌روزرسانی متوالی وصله فاصله دو ماهه دارند و به آن‌ها زمان کافی برای انجام آزمایش‌های مربوط به محتوای منتشر نشده و ویژگی‌های آینده می‌دهند.

نسخه 1.9 فعلی PUBG Mobile از طریق به‌روزرسانی ماه مارس که بسیار تبلیغ شده بود، راه‌اندازی شد ، به این معنی که احتمالاً نسخه 2.0 در ماه می کاهش می‌یابد.


به روز رسانی بتای PUBG Mobile 2.0: محتوای منتشر نشده، لینک دانلود، اندازه فایل و موارد دیگر

حالت جدید Core Circle (تصویر از طریق Krafton)
حالت جدید Core Circle

در اوایل این ماه، توسعه دهندگان یک نسخه بتا را برای نسخه 2.0 آینده عرضه کردند که نگاهی اجمالی به محتوای منتشر نشده ارائه می دهد. هدف از انتشار نسخه بتا دریافت نظرات کاربران در مورد باگ ها و در نتیجه بهینه سازی های مورد نیاز در نسخه آینده است.

در به‌روزرسانی نسخه 2.0 بتا، بازیکنان می‌توانند ویژگی‌ها/اضافات زیر را ببینند:

  • نسخه نهایی بالقوه نقشه Livik: توسعه دهندگان بالاخره یک نسخه بازسازی شده از نقشه 2×2 Livik را ارائه کردند که ممکن است پس از مدت طولانی در مرحله بتا، راه خود را به نسخه 2.0 باز کند.
  • زمین فوتبال درون بازی: نقشه لیویک دارای یک زمین فوتبال درون بازی است که به کاربران امکان می دهد بازی های کوچک (گلزنی) را برای جمع آوری نشانه های شو انجام دهند.
  • منطقه لوازم پیشرفته: در لیویک، یک ناحیه زرد رنگ در مینی مپ مشاهده شده است که به کاربران امکان می دهد لوازم با کیفیت عالی را دریافت کنند.
  • حالت Core Circle: یک حالت جدید مبتنی بر نقشه Erangle در نسخه بتا مشاهده شده است.
  • همراهان جدید در بازی (حیوانات خانگی)
  • عملکردهای جدید: سایر موارد اضافه شده شامل معرفی عملکردهایی مانند مشاهده ظرفیت مجله در کنار ضربدر یا انجام همین کار با ماموریت های RP در طول مسابقه است.
ویژگی های جدید و لینک دانلود آپدیت بتا PUBG Mobile 2.0
زمین فوتبال درون بازی

بهینه‌سازی‌ها و رفع اشکال‌های مختلف دیگری در رابطه با رابط کاربری و سایر عملکردها در به‌روزرسانی بتای PUBG Mobile 2.0 معرفی شده‌اند.


لینک دانلود و حجم فایل

به روز رسانی بتا را نصب کنید (تصویر از طریق Krafton)
به روز رسانی بتا را نصب کنید.

کاربران می خواهند با استفاده از پیوند ارائه شده در اینجا ، به روز رسانی 2.0 بتا را دانلود و نصب کنند . آنها می توانند فایل APK را با حجم 819 مگابایت دانلود کرده و با اجازه نصب از منابع ناشناس، نسخه بتا را نصب کنند.

بسته های به روز رسانی اضافی (تصویر از طریق Krafton)
بسته های به روز رسانی اضافی

پس از راه اندازی برنامه، بازیکنان باید بسته به روز رسانی اضافی 296.85 مگابایتی را نصب کنند. جدای از آن، دو نیاز بسته منابع به شرح زیر وجود دارد:

  • بسته منابع HD: 672.5 مگابایت
  • بسته منابع کم مشخصات: 352.3 مگابایت

بنابراین، کاربران می توانند بسته منابع مورد نظر خود را مطابق با مشخصات گوشی هوشمند دانلود کنند. پس از تکمیل دانلود، آنها می توانند از محتوای درون بازی آینده در PUBG Mobile (و امیدوارم BGMI ) لذت ببرند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه