همکاری PUBG Mobile با Warframe

همکاری PUBG Mobile با Warframe

همکاری PUBG Mobile x Warframe: همه چیزهایی که تاکنون می دانیم.

PUBG Mobile خود را به عنوان یکی از بزرگترین برندها در بازار بازی های موبایل تثبیت کرده است. این بازی که از سبک بتل رویال گرفته شده است، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان بازی می‌کنند و در نتیجه سناریوی ورزش‌های الکترونیکی این بازی افزایش می‌یابد.

این بازی که توسط Krafton Inc و Tencent Games ساخته شده است، رویدادهای مختلفی را برای ارتقای تجربه بازی‌بازان در Battle Royale معرفی می‌کند. با این حال در چند ماه اخیر بیشتر این اتفاقاتی که در بازی به وجود آمده ناشی از همکاری این بازی با برندهای مطرح از حوزه های مختلف بوده است.

بازی ویدیویی محبوب Warframe، اخیراً به همکاری اضافه شده است.


از آخرین همکاری PUBG Mobile با Warframe چه انتظاری داریم

اوایل امروز، PUBG Mobile به صفحه رسمی اینستاگرام و توییتر خود اعلام کرد که با یک بازی ویدیویی محبوب Warframe همکاری می کند. اگرچه هیچ تیزر یا تریلر ویدیویی به این اعلامیه اضافه نشده است، اما خبر این همکاری باعث سر و صدای جامعه بازی‌ها شده است.

همکاری با Warframe چهارمین همکاری متوالی این بازی است. در حالی که همکاری با Arcane شاهد معرفی حالت Mirror World در سال 2021 بود، همکاری با فرانچایز مرد عنکبوتی مارول و مجموعه مانگای محبوب ژاپنی در به‌روزرسانی 1.8 در حال انجام موفقیت چشمگیری داشته است.

Warframe که توسط بازی‌های Panic Button توسعه یافته و توسط Digital Extremes منتشر شده است، یک بازی اکشن محبوب است که برای گیمرهایی که روی رایانه شخصی، ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن بازی می‌کنند، در دسترس است. این همکاری به گیمرهای موبایل در سراسر جهان کمک می‌کند تا در حالی که در میدان‌های جنگ مورد علاقه خود قدم می‌زنند، هیجان Warframe را تجربه کنند.

به‌روزرسانی 1.9 بازی (که در 18 مارس منتشر می‌شود) نیز امروز توسط سازندگان از طریق یک پست اینستاگرامی تأیید شد. این همکاری در ستون رویدادهای مورد انتظار نمایش داده نمی شود. از این رو، می توان حدس زد که همکاری با Warframe، به احتمال زیاد، ممکن است در به روز رسانی 1.10 در ماه مه ظاهر شود.

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که حالت ها و رویدادهای جدید پس از شروع همکاری در PUBG Mobile گنجانده شوند. علاوه بر این، بازیکنان هندی که BGMI بازی می‌کنند نیز می‌توانند انتظار داشته باشند که این همکاری در آن نسخه معرفی شود، زیرا همه همکاری‌های قبلی در Battlegrounds Mobile India ظاهر شده‌اند .

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه