نسخه بتا PUBG Mobile 2.2 نقشه Nusa و حالت بازی مضمون: Gear Front را ارائه می‌کند

نسخه بتا PUBG Mobile 2.2 نقشه Nusa و حالت بازی مضمون: Gear Front را ارائه می‌کند

نسخه بتا 2.2 PUBG Mobile اکنون برای دانلود در دسترس است.

هر به روز رسانی در PUBG Mobile روزانه توسط میلیون ها گیمر در سراسر جهان تجربه می شود. همین امر را می توان برای پچ 2.1 در حال انجام مشاهده کرد.

با این حال، برای افزایش بیشتر تجربه بازی بتل رویال بازیکنان، توسعه دهندگان قرار است به روز رسانی 2.2 را ارائه کنند. از آنجایی که انتظار می رود در ماه سپتامبر منتشر شود، طرفداران از قبل شروع به آزمایش نسخه بتا کرده اند.


چه ویژگی های جدیدی در نسخه بتای PUBG Mobile 2.2 اضافه شده است؟

Tencent Games و Krafton Inc. اخیراً یک نسخه بتا را برای نسخه 2.2 آینده عرضه کرده اند که نگاهی دزدکی به محتوای منتشر نشده ارائه می دهد. هدف از انتشار نسخه بتا دریافت بازخورد کاربران در مورد اشکالات و اشکالات و ایجاد تغییرات مورد نیاز در به‌روزرسانی ماه سپتامبر آینده است.

در اینجا برخی از ویژگی های جدید موجود در نسخه 2.2 بتا PUBG Mobile آورده شده است:

1) گنجاندن نقشه نوسا

نقشه جزیره جدید با ابعاد 1×1 کیلومتر که در منطقه گرمسیری تنظیم شده است به نسخه بتا اضافه شده است. این تجهیزات فراوانی خواهد داشت که به بازیکنان کمک می کند به محض اینکه در مکان های مورد نظر خود فرود آمدند در دعوا شرکت کنند . مدت زمان هر مسابقه 8 دقیقه تعیین شده است.


2) اضافه شدن حالت موضوعی جدید – Gear Front

یک حالت مضمون جدید، Gear Front، قرار است جایگزین حالت Ancient Secret: Arise شود که در به‌روزرسانی 2.1 در حال انجام است. کاربران برای تجربه محتوای سرگرم کننده باید خود را با سیستم مهارت جدید آشنا کنند.

گیمرها و طرفداران باید به خاطر داشته باشند که در روزهای آینده چندین نسخه جدید به نسخه بتا اضافه خواهد شد که به روز رسانی سپتامبر را هیجان انگیزتر خواهد کرد.


مراحل دانلود نسخه بتا PUBG Mobile 2.2

مانند هر به‌روزرسانی در بازی، نسخه‌های بتا به راحتی قابل دانلود هستند. در اینجا نگاهی به راهنمای گام به گام در مورد نحوه دانلود نسخه بتا 2.2 می اندازیم:

مرحله 1: بازیکنان باید به صفحه دانلود (موجود در وب سایت رسمی) برای فایل APK بتای PUBG Mobile 2.2 مراجعه کنند.

دوم: آنها باید روی دکمه دانلود کلیک کنند تا آخرین فایل APK را دریافت کنند.

کاربران باید توجه داشته باشند که حجم فایل برای اندرویدهای 32 بیتی 653 مگابایت و برای دستگاه های اندرویدی 64 بیتی 738 مگابایت است. آنها باید فضای ذخیره سازی کافی را برای دانلود و نصب نسخه در دستگاه خود داشته باشند.

سوم: پس از دانلود فایل، بازیکنان باید شروع به نصب آن کنند. با این حال، آنها باید گزینه “نصب از منبع ناشناس” را فعال کنند.

در پایان: پس از تکمیل فرآیند نصب، افراد می‌توانند وارد نسخه بتا شوند، بسته منبع ترجیحی را دانلود کنند و از بازی افزوده‌های جدید لذت ببرند.

کسانی که نسخه بتا را بازی می کنند، پس از انتشار به روز رسانی 2.2 ، ویژگی های جدید را بهتر درک خواهند کرد.

 

در ادامه بخوانید:

با هر به‌روزرسانی برای PUBG Mobile، بازیکنان انتظار دارند ویژگی‌ها و بهینه‌سازی‌های جدیدی پیدا کنند. به طور کلی، توسعه دهندگان حدود دو ماه طول می کشند تا هر به روز رسانی را به سرورهای زنده منتقل کنند. آخرین به روز رسانی نسخه 2.1 در 13 جولای 2022 برای کاربران اندروید و iOS منتشر شد.

پچ 2.1 تغییرات تعادل سلاح، تفنگ تک تیرانداز جدید، حالت Ancient Secret، همکاری BLACKPINK، بهینه سازی گیم پلی، فصل جدید RP و بسیاری موارد دیگر را به همراه داشت. بازیکنان می‌توانند از طریق به‌روزرسانی 2.2 پچ که انتظار می‌رود در ماه سپتامبر ارائه شود، انتظار اضافه شدن‌های مشابه به بازی را داشته باشند.

طرفداران می توانند محتوای نسخه 2.2 را با دانلود نسخه بتای APK از قبل تجربه کنند. 


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه