نحوه دریافت کوله پشتی ستاره استرلینگ رایگان در Free Fire MAX

نحوه دریافت کوله پشتی ستاره استرلینگ رایگان در Free Fire MAX

در چند روز گذشته، جشن‌های پنجمین سالگرد، گیمرها را با فعالیت‌ها و رویدادهای متعدد مجذوب Free Fire MAX کرده است و چندین امتیاز رایگان ارائه می‌دهد. سومین کپسول از پنج کپسول – Map Capsule – آغاز شده است که نشان دهنده انتشار نقشه جدید NeXTerra در عنوان بتل رویال است.

این کپسول ها به صورت هفتگی منتشر می شوند و دارای پاداش های هیجان انگیز برای انجام ماموریت ها هستند. Garena این بار به کاربران Free Fire MAX یک کوله پشتی ستاره Sterling منحصر به فرد را به عنوان جایزه بزرگ ارائه می دهد.


بازیکنان Fire MAX رایگان می توانند کوله پشتی ستاره استرلینگ را از Map Capsule دریافت کنند

کپسول نقشه در 20 آگوست 2022 شروع به کار کرد و از نظر عملکرد با دو نمونه قبلی مطابقت دارد. گیمرها باید ماموریتی را انجام دهند تا پیشرفت خود را افزایش دهند و جوایزی دریافت کنند که به آنها کمک می کند قفل منطقه خاصی از نقشه را باز کنند.

ماموریت های منطقه جدید هر روز ساعت 4 صبح در دسترس خواهند بود. کاربران برای ادامه کار فقط باید یکی از دو کار را انجام دهند و پنتاگون آمیتیست خاص را دریافت می کنند.

علاوه بر این، توسعه دهندگان چند جایزه مهم تعیین کرده اند که به شرح زیر است:

  • قفل دو منطقه را باز کنید تا 3 برابر پنتاگون‌های آمیتیست، 1 برابر کوپن الماس رویال (30 سپتامبر 2022) و Bonfire دریافت کنید.
  • قفل چهار منطقه را باز کنید تا 3 برابر پنتاگون‌های آمیتیست، 1 برابر کوپن رویال طلایی (30 سپتامبر 2022) و پلکان پیکسل‌دار دریافت کنید.
  • قفل شش ناحیه را باز کنید تا 3 برابر پنتاگون‌های آمیتیست، 1 برابر کوپن اسلحه رویال (30 سپتامبر 2022) و جعبه تامین را دریافت کنید.
  • قفل هشت ناحیه را باز کنید تا 3 برابر پنتاگون‌های آمیتیست، جعبه غارت سلاح کانن شل و جعبه بازی Bounty Token (7d) رایگان دریافت کنید.
  • قفل ده منطقه را باز کنید تا یک کوله پشتی ستاره استرلینگ رایگان، کوپن 1x جوجه کشی رویال (30 سپتامبر 2022)، و جعبه زرهی دریافت کنید.

هنگامی که بازیکنان کل نقشه را باز کردند، جایزه بزرگ کوله پشتی ستاره Sterling منحصر به فرد را دریافت خواهند کرد.


مراحل دریافت کوله پشتی ستاره استرلینگ رایگان در Free Fire MAX

کاربران می‌توانند دستورالعمل‌های بخش زیر را دنبال کنند تا پاداش‌ها را از طریق کپسول نقشه جدید در Free Fire MAX جمع‌آوری کنند :

مرحله 1: آنها می توانند رابط 5th Anniversary را با کلیک بر روی نماد در لابی باز کنند.

برای دسترسی به رابط ویژه، گزینه Map Capsule را انتخاب کنید.

مرحله 2: بازیکنان باید گزینه Map Capsule را انتخاب کنند، گزینه سوم برای پخش زنده.


گیمرها برای ادامه کار فقط باید یکی از دو ماموریت را انجام دهند.

مرحله 3: آنها می توانند یکی از دو ماموریت را برای باز کردن قفل یک منطقه نقشه خاص انجام دهند. افراد باید هر روز ماموریت ها را انجام دهند تا قفل کل نقشه را باز کنند.

هنگامی که آنها تمام ده ناحیه نقشه NeXTerra را که به تازگی اضافه شده را باز کردند، کوله پشتی ستاره Sterling را دریافت می کنند که می تواند از طریق بخش خزانه تجهیز شود.

پنتاگون های آمیتیست نیز برای فروشگاه Exchange مورد نیاز است.

بازیکنان نباید این فرصت را برای به دست آوردن موارد رایگان مضمون در Free Fire MAX از دست بدهند، زیرا این موارد در عنوان بتل رویال دوباره معرفی نشده اند. علاوه بر این، در این فرآیند، پنتاگون‌های آمیتیست را نیز جمع‌آوری می‌کنند، که در فروشگاه مبادله برای بازخرید اقلام هیجان‌انگیز، از جمله یک بسته جدید، مورد نیاز است.

 

 

امتیازات و پرداخت درون برنامه ای

فروشگاه پابجی پی همانند خیلی از بازی های موبایلی، امتیازات و امکانات زیادی را برای فروش گذاشته است. از کاربران می خواهد که برای داشتن ویژگی های بیشتر خرید درون برنامه ای انجام دهند.

با وجود اینکه بسیار از ایرانی ها در این بازی هستند ولی نمی توانند دسترسی به خرید های این بازی داشته باشند. قادر به خرید جم و امکانات این بازی نیستند.

سایت پابجی پی برای این که شما بتوانید اقدام به خرید جم فری فایر کنید. این امکان را ساخته است تا با خرید از این سایت به راحتی یوسی به دست بیاورید.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه