نحوه دریافت لباس Obi-Wan در Fortnite

نحوه دریافت لباس Obi-Wan در Fortnite

راهنمای Fortnite

 

مردی که از روش‌های نیرو برخوردار است، اوبی وان کنوبی، رسماً در فروشگاه اقلام Fortnite حضور دارد. در اینجا نحوه خرید لباس Obi-Wan آورده شده است.

Obi-Wan Kenobi در فروشگاه اقلام 1600 V-Bucks هزینه دارد که همراه با یک قلاب پشتی و یک ابزار برداشت عرضه می شود. به غیر از پوست او، بازیکنان همچنین می توانند یک گلایدر با قیمت 1200 V-Bucks و یک ایموت با 200 V-Bucks خریداری کنند.

بازیکنانی که به دنبال خرید کل مجموعه هستند باید به جای آن باندل را تهیه کنند و 800 V-Bucks پس انداز کنند. فقط برای 2200 V-Bucks، بازیکنان موارد زیر را از باندل Obi-Wan Kenobi دریافت خواهند کرد:

  • اوبی وان کنوبی (لباس)
  • لوازم ضروری صحرا (Back Bling)
  • تیغه اوبی وان (ابزار برداشت)
  • جدای رهگیر (گلایدر)
  • پیام اوبی وان (اموت)
  • Kenobi، احاطه شده (صفحه بارگیری)

اکنون که Obi-Wan Kenobi به طور رسمی در Fortnite حضور دارد، فقط یک نفر دیگر از معادله غایب است. این شخص کسی نیست جز دارث ویدر که به طور بالقوه اولین بازی خود را در فصل 3 Fortnite خواهد داشت. جالب است که ببینیم آیا اپیک گیمز تصمیم خواهد گرفت که Anakin Skywalker را نیز به عنوان پوسته اضافه کند. اگر به طور جداگانه فروخته نشود، پس ایگوی جایگزین او، اسکای واکر، می تواند یک سبک جایگزین برای لباس دارث ویدر باشد. Obi-Wan Kenobi به طور رسمی در فروشگاه اقلام Fortnite است.

 

 

در ادامه بخوانید

در فصل 3 فورتنایت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

 

بعد از فصل 3 Fortnite، فصل 1 یک نقشه کاملا جدید و ویژگی های جدید به ما داد، و فصل 2 بهتر شد. ما نه تنها حالت بدون ساخت را در فورتنایت دریافت کردیم، بلکه اکنون می‌توانیم حتی صعود کنیم و به سرعت بپیوندیم!

و فصل کم کم به پایان می رسد، به همین دلیل است که بازیکنان تعجب کرده اند که فصل 3 چگونه ادامه خواهد یافت.

 

تاریخ انتشار فصل 3، فصل 3 در Fortnite

فصل سوم بازی Fortnite در تاریخ 5 ژوئن 2022 منتشر خواهد شد.

حداقل اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود. در حالی که تاریخ پایان رسمی فصل 2 Fortnite وجود ندارد ، اگر به Battle Pass فعلی نگاه کنید، پیام “فصل 3 – فصل 2 تا 3 ژوئن” را در گوشه پایین سمت چپ مشاهده خواهید کرد. همچنین می دانیم که رویداد زنده در 4 ژوئن برگزار می شود. به دنبال آن یک توقف طولانی مدت از Fortnite. بنابراین، فصل 3 احتمالا یک روز بعد ظاهر می شود.

تنها یک هفته تا انتشار فصل 3، فصل 3 باقی مانده است، اما شما دیتامینرهای فورتنایت را می شناسید. آنها دائماً در حال حفاری و کاوش در کدها هستند و یکی پس از دیگری نشت را بیرون می آورند. و ما اینجا هستیم تا آنها را جمع آوری کنیم.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه