نحوه دریافت الماس Free Fire با هزینه کم با استفاده از عضویت

نحوه دریافت الماس Free Fire با هزینه کم با استفاده از عضویت

همه چیز درباره طرح های عضویت در Free Fire/Free Fire MAX

Garena Free Fire یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی است که بیش از یک میلیارد بار در پلی استور دانلود شده است. شهرت اولیه تیرانداز تاکتیکی مربوط به گیم پلی جذاب مبتنی بر استراتژی آن بود که برای دستگاه های پایین رده در نظر گرفته شده است. با گذشت زمان، توسعه دهندگان چندین مجموعه درون بازی را معرفی کردند که بر محبوبیت روزافزون افزودند.

امروزه می‌توان اقلام زیادی را جمع‌آوری کرد که از لوازم آرایشی برای اکسسوری‌های مختلف تا شکلک‌ها متفاوت است. بازیکنان همچنین می‌توانند با باز کردن قفل شخصیت‌ها و لباس‌های دلخواه خود، ظاهر شخصیت درون بازی خود را شخصی‌سازی کنند. با این حال، کلکسیون‌های درون بازی معمولاً پول درون بازی (الماس) دارند که می‌توان آن را با پول واقعی خریداری کرد.


طرح های Free Fire Membership الماس ها را با قیمت های پایین تری ارائه می دهند

الماس ها ابزار اصلی خرید بیشتر اقلامی هستند که شامل پوسته اقلام، لوازم اسلحه، شکلک، ست لباس، Elite Pass و غیره می شود. آنها همچنین در رویدادهای مختلف با زمان محدود برای به دست آوردن جوایز ویژه مفید هستند.

بازیکنان اغلب قبل از خرید درون بازی، حساب های بازی خود را با صدها الماس شارژ می کنند. با این حال، الماس ممکن است برای اکثر کاربران گران به نظر برسد، بنابراین بازیکنان می توانند از طرح های عضویت در بازی برای به دست آوردن الماس با قیمت های پایین تر استفاده کنند.


طرح عضویت هفتگی

جلد یوتیوب

الماس – 450

اولین پلن عضویت که کاربران می توانند در بازی خریداری کنند به مدت یک هفته قابل اجرا است. بنابراین، کاربران می توانند در طول دوره فعال سازی، جوایز فوری و ورود، الماس و لوازم جانبی درون بازی کسب کنند.

طرح عضویت هفتگی برای کاربران Free Fire MAX و بازی اصلی 159 روپیه (سرور هندی) هزینه دارد. این طرح پاداش های فوری 100 الماس را باز می کند، در حالی که 350 الماس دیگر از طریق جوایز ورود هفتگی در دسترس خواهند بود.

مزایای وعده داده شده توسط Weekly Membership تا 440٪ است و از طریق ورود به سیستم، جوایز اضافی به ارزش 425 الماس را ارائه می دهد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند یک اشتراک برای این طرح خریداری کنند و در هفته اول 100 الماس اضافی دریافت کنند.


طرح عضویت ماهانه

جلد یوتیوب

الماس – 2600

بازیکنان می توانند با استفاده از طرح عضویت ماهانه، کل مزایای 616٪ را دریافت کنند. برای سرور هندی، برنامه یک ماهه 799 روپیه هزینه دارد تا 500 جوایز الماس فوری در کنار 2100 الماس از طریق ورود روزانه دریافت کنید.

برخلاف طرح هفتگی، کاربران نمی‌توانند اشتراکی برای عضویت ماهانه دریافت کنند، اما پاداش‌های اضافی که از طریق ورود به سیستم به دست می‌آیند به ارزش 3550 الماس است. بنابراین، طرح عضویت ماهانه نسبتاً سودمندتر است.


چگونه یک طرح عضویت در Garena Free Fire دریافت کنیم؟

می توانید طرح مورد نظر خود را در بازی خریداری کنید (تصویر از طریق Garena)
می توانید طرح مورد نظر خود را در بازی خریداری کنید 

 

 

خوانندگان باید راهنمای گام به گام ارائه شده در زیر را دنبال کنند تا هر یک از طرح های عضویت در بازی را باز کنند:

مرحله 1: بازی را باز کنید و با استفاده از پلتفرم ترجیحی وارد شوید.

 2: روی نماد الماس در بالای صفحه در لابی ضربه بزنید.

 3: به تب “عضویت” دسترسی پیدا کنید و طرح مورد نظر را انتخاب کنید.

 4: بازیکنان می توانند با استفاده از روش تراکنش ترجیحی خود، از جمله کارت نقدی، بانکداری خالص، و حتی موجودی Google Play (به صورت رایگان از طریق “Google Opinion Rewards”) پرداخت کنند.

پس از موفقیت آمیز بودن تراکنش، بازیکنان می توانند در طول دوره فعال سازی طرح، جوایزی دریافت کنند. با این حال، اگر کاربران بخواهند جوایز اضافی دریافت کنند، باید از روش دیگری برای خرید الماس در Free Fire استفاده کنند.

سلب مسئولیت: این یک واقعیت شناخته شده است که Free Fire از فوریه 2022 در هند ممنوع شده است . بنابراین، کاربران باید از نصب آن خودداری کنند و برای دسترسی به حساب بازی خود در ژوئن 2022، نسخه MAX را دانلود کنند.


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه