نحوه تنظیم FPS بالا در PUBG Mobile

-نحوه تنظیم FPS بالا در PUBG Mobile

نحوه تنظیم FPS بالا در گوشی های شیائومی برای PUBG Mobile و BGMI

دنیای بازی های موبایل با گنجاندن BGMI و PUBG Mobile ابعاد متفاوتی به خود گرفته است . در حالی که نسخه اول نسخه هندی دومی است، هر دو نسخه در مناطق مربوطه خود محبوب شده اند.

میلیون‌ها بازیکن در هند و در سراسر جهان ساعت‌ها از تجربه Battle Royale در Battlegrounds Mobile India و PUBG Mobile لذت برده‌اند.

افزایش محبوبیت این بازی باعث شده است که تلفن های همراه چندین ویژگی جدید مناسب برای بازی را معرفی کنند. این شامل ویژگی هایی مانند پردازنده بهتر، نرخ نمایش بهتر، اندازه صفحه نمایش بهتر و حالت بازی تعیین شده است.

در میان برندهای مختلف موجود در بازار، شیائومی آن را بزرگ کرده است زیرا چندین گوشی و حتی یک سری گوشی را که فقط برای بازی معرفی شده اند – POCO معرفی کرده است. بازیکنان BGMI و PUBG Mobile می‌توانند حرفه ورزش‌های الکترونیکی خود را با بازی در تلفن‌های شیائومی شروع کنند، که به آنها کمک می‌کند بازی را در گزینه High FPS انجام دهند و به آنها امکان می‌دهد در مسابقات عملکرد بهتری داشته باشند.


راه‌هایی که بازیکنان BGMI و PUBG Mobile می‌توانند FPS بالا را برای تجربه بازی روان در گوشی‌های شیائومی تنظیم کنند، چیست؟

تنظیمات درون بازی

هر دو نسخه دارای رابط کاربری مشابهی هستند که باعث می‌شود بازیکنان Battlegrounds Mobile India تنظیمات گرافیکی، کنترل‌ها و تنظیمات حساسیت را مانند زمانی که PUBG Mobile در هند ممنوع نشده بود انجام دهند، آسان می‌کند.

برای تنظیم تنظیمات High FPS در بازی، آنها باید چند مرحله ساده را دنبال کنند. در اینجا نگاهی به آنها داریم:

  • مرحله 1: وارد بازی شوید
  • مرحله ۲: روی منوی تنظیمات درون بازی ضربه بزنید
  • مرحله 3: گزینه Graphics را انتخاب کنید
  • مرحله 4: Graphics را روی Smooth یا So Smooth تنظیم کنید
  • مرحله 5: نرخ فریم را روی High تنظیم کنید

تنظیمات عمومی تلفن

نرخ فریم نقش مهمی در بازی های بتل رویال دارد. در نتیجه، کسانی که روی گوشی‌های شیائومی بازی می‌کنند تنظیمات کلی موجود در بازی را تغییر می‌دهند، که به آن‌ها کمک می‌کند آن را با FPS بالا بدون هیچ تاخیر یا افت فریم بازی کنند.

در اینجا نگاهی به نحوه تغییر نرخ تازه‌سازی (Refresh Rate) می‌اندازیم که به تنظیم FPS در بازی کمک می‌کند.

  • مرحله 1: روی گزینه Settings کلیک کنید
  • مرحله 2: به تنظیمات نمایشگر بروید
  • مرحله 3: نرخ تازه سازی را انتخاب کنید
  • مرحله 4: 60 FPS یا 120 FPS را انتخاب کنید
نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه