نحوه بررسی پینگ و FPS در Free Fire

نحوه بررسی پینگ و FPS در Free Fire
FPS و پینگ روان بودن هر بازی آنلاین را تعیین می کنند. آنها دو مورد از رایج‌ترین عناصری هستند که به بازیکنان کمک می‌کنند دلیل تاخیر در بازی را بدانند.

Free Fire به بازیکنان اجازه می دهد تا با برجسته کردن مقادیر درست روی صفحه، پینگ را کنترل کنند. در این مقاله، ما در مورد اینکه چگونه کاربران می توانند پینگ و FPS خود را در Garena Free Fire بررسی کنند، بحث می کنیم.

 

 

 

نحوه بررسی پینگ و FPS در Free Fire


پینگ

نحوه بررسی پینگ در Free Fire
نحوه بررسی پینگ در Free Fire

پینگ تاخیر شبکه بین گوشی هوشمند و سرور است. پینگ کم به سادگی به بازی بهتر و تجربه ای بدون تاخیر ترجمه می شود. پینگ درون بازی مستقیماً در بالای صفحه در کنار نقشه قابل مشاهده است. این به طور مستقیم به سرعت اینترنت، ثبات و اتصال بستگی دارد.


FPS

تنظیمات گرافیکی در Free Fire
تنظیمات گرافیکی در Free Fire

 

 

FPS یا نرخ فریم روان بودن و روان بودن بازی را تعیین می کند. در Free Fire، بازیکنان گزینه ای برای تغییر FPS دریافت می کنند. اگر بخواهند بازی را روی تنظیمات گرافیکی Ultra بازی کنند، می‌توانند FPS را روی «High» تنظیم کنند. با این حال، Free Fire گزینه ای برای مشاهده نرخ فریم زنده در اختیار بازیکنان قرار نمی دهد.


چندین برنامه شخص ثالث در فروشگاه Google Play موجود است که FPS درون بازی را اندازه گیری می کند. این برنامه ها در روند بازی تداخلی ایجاد نمی کنند و فایل های بازی را تغییر نمی دهند. با این حال، استفاده از چنین برنامه های شخص ثالث توصیه نمی شود، زیرا هر یک از آنها قانونی نیستند.

مانیتورینگ تقویت کننده بازی FPS
مانیتورینگ تقویت کننده بازی FPS

با این حال، برخی از برنامه های کاربردی داخلی به طور مستقیم توسط سازندگان گوشی های هوشمند ارائه می شوند. این برنامه های کاربردی به کاربران امکان می دهد FPS زنده خود را نظارت کنند.

 

 

فری فایر Garena Free Fire – بازی فوق العاده و هیجان انگیز بقا در جزیره دور افتاده بی شک یکی از پرطرفدار ترین ، زیبا ترین و بهترین بازی های سبک اکشن و بقا که از سوی استودیوی بازیسازی ۱۱۱dots Studio برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده است، و محبوبیت زیادی را به خود اختصاص داده است ، بازی Garena Free Fire – بقا در جزیره دور افتاده است. بازی Garena Free Fire به صورت کاملا رایگان در گوگل پلی عرضه شده است، و تا به امروز میلیون ها بار توسط بازیکنان سراسر جهان دانلود و نصب شده است.

نقش شما و نحوه سبک بازی فری فایر Free fire

بازی بقا در جزیره دور افتاده به صورت سوم شخص طراحی شده است، در این بازی ۵۰ بازیکن در یک جزیره دور افتاده قرار دارند ، و از میان این ۵۰ نفر فقط یک برنده وجود خواهد داشت ، آن کسی که بتواند با استفاده تکنیک های حرفه ای و ایده های جالب برای زنده ماندن تلاش کند پیروز است . محیط بازی فری فایر Garena Free Fire به صورت HD و با گرافیک خیره کننده است که نگاه هر کاربی را به این گیم پلی جذب میکند .

جزئیات کاملا واقعی طراحی شده است و بازیکنان می توانند به صورت آزادانه در نقشه حرکت کنند، و همانند یک انسان واقعی کارهای مختلف را انجام دهید. شما کاربران می توانید با خرید جم بازی Garena Free Fire که توسط سایت ایرانی کی برای شما فراهم شده است به روند پیشرفت بازی خود اضافه کنید.

برخی از ویژگی های جذاب بازی بقا در جزیره دور افتاده :

  1. امکان حرکت آزادانه در نقشه بازی
  2. مبارزه در مقابل ۵۰ بازیکن آنلاین در سراسر جهان
  3. کنترل های لمسی عالی و روان
  4. طراحی و ساخت عالی کوچکترین جزئیات
  5. امکان بازی به صورت تیمی با دوستان خود
  6. وجود انواع سلاح و آیتم مختلف داخل بازی
نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه