مسابقات جهانی موبایل PUBG (PMGC) 2022: فرمت، ساختار، تاریخ و موارد دیگر اعلام شد.

اوایل امروز، Tencent از جزئیات بیشتری در مورد مسابقات قهرمانی جهانی موبایل PUBG (PMGC) 2022، یک رویداد بزرگ 4 میلیون دلاری، رونمایی کرد. این مسابقات در دو مرحله یعنی مرحله لیگ و فینال بزرگ برگزار می شود.

در تاریخ 22 نوامبر، مرحله لیگ ابتدا با 48 تیم از لیگ های حرفه ای منطقه برگزار می شود. 13 تیم برتر در پایان مرحله لیگ به فینال بزرگ راه خواهند یافت. با این حال، برگزارکنندگان هنوز فرمت مراحل را فاش نکرده اند.

ساختار PMGC 2022

فینال بزرگ در ژانویه 2023 برگزار خواهد شد و یک رویداد LAN در اندونزی خواهد بود. در مجموع 16 تیم در فینال رقابت خواهند کرد که سه تیم مستقیماً دعوت شده اند.


Tencent اسلات های PMGC را افزایش می دهد

جالب اینجاست که Tencent تعداد اسلات ها را در PMGC 2022 در مقایسه با نسخه های قبلی افزایش داده است. نسخه 2020 در مجموع 24 تیم داشت، در حالی که برگزارکنندگان در فصل 2021 تعداد تیم ها را از 24 به 41 تیم افزایش دادند.

امسال، در مجموع 51 تیم برای کسب جام مورد علاقه و یک جایزه غول پیکر در مسابقات شرکت خواهند کرد.

چند روز پیش، تنسنت اعلام کرد که در مجموع چهار تیم از چین به طور مستقیم به مسابقات PMGC 2022 دعوت خواهند شد و یک تیم به طور مستقیم به فینال بزرگ راه پیدا می کند.

مسابقات جهانی 2022 بین 22 نوامبر تا 23 دسامبر برگزار می شود.

 

تاج قهرمانی PEL 2022 که در حال انجام است، جواز حضور در فینال بزرگ را کسب می کند و تیم های دوم و سوم به مرحله لیگ صعود می کنند. اسلات باقی مانده از رویداد منطقه ای که اواخر امسال توسط Tencent میزبانی می شود، انتخاب خواهد شد.

Tencent همچنین فاش کرد که رویداد جدید، PUBG Mobile Regional Clash، بین تیم‌های چینی PEL و SEA از 22 تا 25 سپتامبر برگزار خواهد شد.

 

PUBG Mobile Regional Clash 2022

 

Nova Esports اولین قهرمان PMGC در سال 2020 شد و ساعت 4 صبح نایب قهرمان شد. این رویداد دارای جوایز 2 میلیون دلاری بود و در میان برترین رویدادهای ورزشی موبایلی تماشا شده در سال قرار داشت.

PMGC 2021 به دو منطقه تقسیم شد: شرق و غرب و سپس فینال بزرگ. این تورنمنت با افزایش چشمگیر جایزه خود به 6 میلیون دلار رسید و Nova Esports موفق شد از عنوان خود دفاع کند. قهرمانان بازگشته بر این رویداد مسلط شدند و بازیکن Nova Esports Order به عنوان MVP فینال بزرگ انتخاب شد.

مسابقات PMWI 2022 قرار است در 11 آگوست برگزار شود و یک تورنمنت آفلاین در ریاض، دبی خواهد بود. در مجموع 18 تیم در هفته اول (Main Event) با هم رقابت خواهند کرد، در حالی که 12 تیم در هفته 2 (Afterparty) با هم برخورد خواهند کرد.


 

امتیازات و پرداخت درون برنامه ای

فروشگاه ایرانی کی همانند خیلی از بازی های موبایلی، امتیازات و امکانات زیادی را برای فروش گذاشته است. از کاربران می خواهد که برای داشتن ویژگی های بیشتر خرید درون برنامه ای انجام دهند.

با وجود اینکه بسیار از ایرانی ها در این بازی هستند ولی نمی توانند دسترسی به خرید های این بازی داشته باشند. قادر به خرید uc و امکانات این بازی نیستند.

سایت ایرانی کی برای این که شما بتوانید اقدام به خرید UC پابجی موبایل کنید. این امکان را ساخته است تا با خرید از این سایت به راحتی یوسی به دست بیاورید.

 

در ادامه بخوانید:

مراحل لیگ PUBG Mobile Pro League (PMPL)

 2022 پاییز مالزی/سنگاپور/ فیلیپین در 7 آگوست 2022 به پایان رسید. در مجموع 20 تیم از این منطقه در مرحله سه هفته‌ای لیگ به رقابت پرداختند که در پایان آن 16 نفر برتر به فینال راه یافتند.

گیک فام با کسب 791 امتیاز پس از اینکه در هر سه هفته در صدر جدول قرار گرفت، جایگاه اول را به خود اختصاص داد. این تیم با بیش از 172 امتیاز برتری تیم دوم را در اختیار داشت. مجموع قابل توجه 80 امتیاز جایزه (هر هفته 20 امتیاز) آنها را در فینال های بزرگ شروع می کند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه