مثل PUBG Mobile Lite…

مثل PUBG Mobile Lite

بهترین شبیه ساز های PUBG Mobile Lite در سال 2022

همانطور که از نام آن پیداست، PUBG Mobile Lite، نوع سبک‌تر از تیراندازی محبوب Krafton و Tencent است. این بازی رایگان است و فقط در اکثر کشورها به جز هند و چین در فروشگاه گوگل پلی موجود است.

این بازی رده پایین دارای سبک سازی گرافیکی و محتوای درون بازی مانند PUBG Mobile یا BGMI ( Battlegrounds Mobile India ) است. با این حال، کیفیت گرافیک بسیار متوسط ​​به نظر می رسد، این یکی از دلایل تمرکز بیشتر بازی بر روی یک پایگاه کاربر با گوشی های هوشمند AOS پایین رده است.


PUBG Mobile Lite: بهترین شبیه سازهای اندروید برای نصب بازی BR روی رایانه های شخصی (2022)

PUBG Mobile Lite به طور انحصاری برای کاربران اندروید در دسترس است و می‌توانید از فروشگاه Google Play برای نصب آن بر روی گوشی‌های هوشمند/تبلت خود استفاده کنید. با این حال، می‌توان با استفاده از شبیه‌ساز اندروید کارآمد، بازی BR را روی رایانه‌های شخصی خود نصب کرد.

گزینه‌های زیادی برای شبیه‌سازها وجود دارد، بنابراین خوانندگان می‌توانند به پنج گزینه برتری که می‌توانند برای اجرای PUBG Mobile Lite روی رایانه‌های شخصی خود ترجیح دهند نگاهی بیندازند:


1) Nox Player

Nox Player عملکرد کارآمدی را حتی در رایانه های شخصی ارزان قیمت ارائه می دهد (تصویر از طریق Nox Player) 
Nox Player عملکرد کارآمدی را حتی در رایانه های شخصی ارزان قیمت ارائه می دهد..

 

 

Nox Player یکی از کارآمدترین شبیه سازهای اندروید است زیرا به دلیل حداقل نیاز به منابع، تجربه بازی مناسبی را حتی در رایانه های شخصی پایین رده امکان پذیر می کند. Nox Player همچنین دارای ویژگی های Macros و Multi-Instance است که تجربه بازی را بهتر می کند.


2) LDPlayer

LDPlayer چندین ویژگی قابل تنظیم را برای تجربه بهتر بازی ارائه می دهد (تصویر از طریق LDPlayer)
LDPlayer چندین ویژگی قابل تنظیم را برای تجربه بهتر بازی ارائه می دهد.

 

LDPlayers یکی از شناخته شده ترین شبیه سازهای اندروید است که کاربران می توانند از آن برای نصب یک سری فایل APK بر روی رایانه شخصی خود استفاده کنند. علاوه بر این، شبیه ساز به گیمرها اجازه می دهد تا تنظیمات مربوط به FPS را برای کیفیت گرافیکی بهتر انجام دهند.

کاربرانی که LDPlayer را بر روی رایانه شخصی خود نصب می کنند، می توانند از کنترل های چند نمونه ای، قابل تنظیم، نقشه برداری هوشمند، پشتیبانی ماکرو و بسیاری موارد دیگر لذت ببرند. بنابراین، کاربران PUBG Mobile Lite می توانند LDPlayer را برای نصب بازی بر روی رایانه شخصی خود در نظر بگیرند.


3) GameLoop

GameLoop شبیه ساز رسمی اندروید برای بازی هایی مانند COD Mobile و PUBG Mobile است (تصویر از طریق GameLoop)

 

GameLoop شبیه ساز رسمی اندروید برای بازی هایی مانند COD Mobile و PUBG Mobile است.

 

وب سایت رسمی: https://www.gameloop.com/

شبیه ساز مناسب بعدی برای PUBG Mobile Lite GameLoop است که ویژگی های متعددی را مانند ورودی قبلی در این لیست ارائه می دهد. همچنین شبیه ساز رسمی عناوینی مانند PUBG Mobile و COD Mobile است، در حالی که کتابخانه آن صدها بازی را ارائه می دهد.

نقشه برداری هوشمند کارآمد و موتور بازی AOW خود توسعه یافته برای عملکرد بالاتر، GameLoop را به گزینه ای عالی تبدیل کرده است. علاوه بر این، کاربران همچنین می توانند یک محیط بازی منصفانه را با سیستم ضد تقلب GameLoop دریافت کنند.


4) MEmu Play

MEmu Play رابط کاربری بسیار خوبی دارد (تصویر از طریق MEmu Play)
MEmu Play رابط کاربری بسیار خوبی دارد.

 

 

وب سایت رسمی: https://www.memuplay.com/

MEmu Play یک انتخاب عالی دیگر برای کاربران برای تجربه PUBG Mobile Lite در رایانه های شخصی است. رابط کاربری ارائه شده توسط MEmu Play بسیار آسان برای پیمایش و بسیار پاسخگو است. برخی از بازی های برجسته در MEmu Play عبارتند از عناوینی مانند Apex Legends Mobile، PUBG Mobile، Garena Free Fire، Among Us و غیره.


5) BlueStacks

شبیه ساز BlueStacks چندین گونه دارد که در وب سایت رسمی خود فهرست شده است، که آن را کاملاً همه کاره کرده است (تصویر از طریق BlueStacks)

وب سایت رسمی: https://www.bluestacks.com/

ورودی نهایی در این لیست مسلماً محبوب ترین شبیه ساز اندروید یعنی BlueStacks است. رابط کاربری BlueStacks کاملاً شبیه به هر تبلتی با لوکس فروشگاه Google Play است.

بنابراین، می توان بازی مورد نظر خود را نصب کرد و با استفاده از BlueStacks بدون سر و صدا اجرا کرد. علاوه بر این، BlueStacks برخلاف بسیاری از شبیه سازهای دیگر در این لیست، گزینه های مختلفی برای نسخه های مختلف دارد.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه