شش بازی شوتر که کاربران باید قبل از ورود نسخه PUBG Mobile Lite آن ها را امتحان کنند.

شش بازی شوتر که کاربران باید قبل از ورود نسخه Lite آن ها را امتحان کنند.
رشد Battlegrounds Mobile India طرفداران PUBG Mobile Lite را نسبت به انتشار BGMI Lite بی تاب تر کرده است. با این حال، Krafton هیچ اعلامیه رسمی در رابطه با راه اندازی BGMI Lite به این زودی انجام نمی دهد. علاوه بر این، مسابقات ورزشی BGMI نیز Krafton را شلوغ تر می کند.

مورد BGMI Lite و PUBG Mobile Lite شبیه به راه اندازی Battlegrounds Mobile India است. بنابراین بازیکنان BGMI Lite می‌توانند به حساب‌های قدیمی‌تر خود از نسخه جهانی، در کنار به‌روزرسانی‌های همگام‌سازی شده و محتوای درون‌بازی دسترسی داشته باشند. با این حال، طرفداران فقط می توانند منتظر اعلام این خبر باشند.


BGMI Lite: بهترین جایگزین ها قبل از رسیدن بازی

1) MaskGun – FPS چند نفره آنلاین

دانلود: اینجا

MaskGun علیرغم اینکه یک بازی برای دستگاه های سطح پایه با حجم فایل تقریباً 142 مگابایت است، یک تیرانداز MP جذاب است. بازیکنان با چندین ویژگی درون بازی مواجه می شوند که شامل شخصی سازی تجهیزات، مبارزات PvP، مسابقات قبیله ای در مقیاس جهانی، انواع دستاوردهای قابل بازگشایی و غیره می شود.

با این حال، بهینه سازی گرافیکی چشمگیر برای دستگاه های پایین رده، نقطه برجسته MaskGun است.


2) Battle Royale 3D – Warrior63

دانلود: اینجا

ویژگی های حالت بتل رویال در این بازی شبیه بسیاری از PUBG Mobile Lite (BGMI Lite) است زیرا تنظیمات کاملاً مشابه است. بازیکنان در جزیره ای در نقطه دلخواه خود فرود می آیند، اسلحه های پراکنده و سایر تجهیزات را می گیرند و تا پایان مسابقات 15 دقیقه ای برای بقا با آن مبارزه می کنند.

منطقه آبی در «Battle Royale 3D – Warrior63» به دایره سم معروف است.


3) Grand Battle Royale: Pixel FPS

دانلود: اینجا

گیم پلی Grand Battle Royale: Pixel FPS بسیار شبیه هر بازی BR دیگری است، اما طراحی گرافیکی بلوکی مانند Minecraft، تجربه درون بازی آن را منحصر به فرد می کند. بازیکنان می توانند حالت BR را بازی کنند یا برای بازی های سریع به سراغ PvP بروند.


4) Battle Royale: FPS Shooter

 

دانلود: اینجا

بازی دیگری با همان مفهوم تیراندازی و بقا، Battle Royale: FPS Shooter، یک بازی کاملا مناسب برای دستگاه‌های سطح ابتدایی است. تسلط بر بازی آسان است، اما در بخش تاکتیکی قوی تر است و دارای ویژگی تیراندازی خودکار است.

بنابراین Battle Royale: FPS Shooter یک جایگزین عالی برای مبتدیان است که می توانند مجموعه ای از اسلحه ها را امتحان کنند.


5) ScarFall – The Royale Combat

دانلود: اینجا

“ScarFall – The Royale Combat” یکی دیگر از تیراندازی های BR کم رده است که نسبتاً سنگین تر از ورودی های قبلی در این لیست است. بازیکنان برای تجربه ای روان تر به حداقل 2 گیگابایت رم نیاز دارند. اگرچه گرافیک و فیزیک بازی نسبت به اندازه بسیار ضعیف است، بازی همچنان می تواند بازیکنان را درگیر نگه دارد.


6) Garena Free Fire MAX

دانلود: اینجا

Garena Free Fire MAX در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازی های BR است که بیش از 100 میلیون نصب در فروشگاه Google Play دارد. علیرغم اینکه گزینه رده بالاتری برای Free Fire است، نوع MAX برای دستگاه های مختلف کاملاً بهینه شده است.

بنابراین، بازیکنان باید قبل از ورود BGMI Lite ، دانلود Free Fire MAX را در نظر بگیرند.

 


نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه