رویدادها، جوایز، و… در Free Fire MAX 5th Anniversary

رویدادها، جوایز، و... در Free Fire MAX 5th Anniversary

به مناسبت پنجمین سالگرد Free Fire، مجموعه‌ای از رویدادهای درون‌بازی از امروز آغاز شده‌اند و تا 13 سپتامبر هم در عنوان اصلی و هم در نسخه MAX ادامه خواهند داشت. همکاری جهانی با شخصیت نمادین موسیقی جاستین بیبر باعث ایجاد هیاهو و هیجان بیشتر در بین بازیکنان شده است.

رویداد بزرگ پنجمین سالگرد جوایز انحصاری بسیاری را از طریق رویدادهای فرعی مختلف به همراه خواهد داشت. اگرچه تعداد زیادی از این آیتم ها به الماس نیاز دارند، اما موارد رایگان نیز وجود خواهد داشت، که این زمان مناسبی برای گیمرهای Free Fire MAX است تا لوازم تازه را به مجموعه بازی خود اضافه کنند.


Free Fire MAX: مروری بر رویدادها و جوایزی که باید در رویداد پنجمین سالگرد «Reunite The World» دریافت کنید.

 

رویدادهای فرعی سازماندهی شده اند تا بازیکنان بتوانند جوایز مختلفی را کسب کنند.

کل رویدادهای پنجمین سالگرد «Reunite The World» در Free Fire MAX را می توان به طور کلی به دو بخش تقسیم کرد: فروشگاه Exchange و کپسول. در حالت اول، گیمرها باید توکن‌های آمیتیست پنتاگون (AP) را جمع‌آوری کنند و آن‌ها را با پاداش‌های دلخواه خود مبادله کنند. فروشگاه Exchange شامل جوایز عمده زیر است:

 • بسته نرم افزاری Futurnetic (زنانه)
 • موتور سیکلت – تقارن کریستالی
 • ماشین اسپرت – تقارن کریستالی
 • Digital Basher – پوست خفاش
 • اسکای برد دیجیتال کریستال

 

دو نوع فروشگاه در فروشگاه Exchange وجود دارد.

توکن‌های آمیتیست پنتاگون را می‌توان با اجرای حالت‌های BR، CS یا Lone Wolf و همچنین رویداد Astro Map بدست آورد.

با حرکت به بخش دوم رویداد پنجمین سالگرد ، کپسول‌ها برجسته‌ترین رویدادها برای برنده شدن جوایز هیجان‌انگیزی مانند کاراکتر J Biebs رایگان، باندل‌ها و موارد دیگر هستند.

این رویداد با پنج کپسول انجام شده است. هر کپسول شامل مجموعه‌ای از وظایف و پاداش‌ها است و قرار است در تاریخ‌های خاصی باز شود. کپسول ها به شرح زیر است:

 1. کپسول نبرد
 2. کپسول سبک
 3. کپسول نقشه
 4. کپسول قهرمانان
 5. کپسول حافظه

در اینجا راهنمای دقیق این کپسول ها آورده شده است:


1) کپسول نبرد

کپسول نبرد پوسته M4A1 Futurnetic Sterling را به عنوان یک جایزه بزرگ ارائه می دهد. پوست دارای ویژگی های زیر است:

 • خسارت +
 • محدوده +

در این صورت، گیمرها باید وظایف ذکر شده را انجام دهند و توکن های AV را ادعا کنند که منجر به روشن شدن یک کارت می شود. فرد باید تمام ماموریت ها را انجام دهد و کارت قبلی را روشن کند تا به ماموریت بعدی برود.

به این ترتیب، بازیکنان باید در مجموع هفت کارت را روشن کنند تا پوسته M4A1 را به صورت رایگان دریافت کنند. بسیاری از جوایز جزئی دیگر نیز می توانند در نهایت مطالبه شوند.

کپسول نبرد در حال حاضر قفل شده است و بازیکنان می توانند برای گرفتن یکی از جوایز بزرگ این رویداد بزرگ، بازی را شروع کنند.


2) کپسول سبک

Style Capsule در 13 آگوست افتتاح می‌شود. باید دارای بسته‌های Free Fire MAX زیادی باشد که به صورت رایگان قابل ادعا هستند و انتظار می‌رود بسته‌های مورد انتظار Top Criminal Red نیز از طریق همان رویداد دوباره راه‌اندازی شود.


3) کپسول نقشه

نقشه کپسول در 20 آگوست با باز شدن نقشه جدید بتل رویال به نام Nexterra باز خواهد شد. بازیکنان باید با انجام بازی های روی نقشه جدید، ماموریت ها را به پایان برسانند. هر ماموریت یک جایزه به همراه خواهد داشت که کوله پشتی ستاره استرلینگ جایزه بزرگ است.


4) کپسول قهرمانان

کپسول قهرمانان که در روز اوج بازگشایی می شود، یعنی 27 آگوست، یک شخصیت جدید و باشکوه Free Fire MAX به نام J Biebs ، شخصیت درون بازی جاستین بیبر را نمایش می دهد. این یک شخصیت با مهارت غیرفعال است و جالب اینجاست که می توان آن را به صورت رایگان باز کرد.

بازیکنان باید ماموریت های روزانه و با زمان محدود را انجام دهند. پس از انجام این کار، آنها توکن های AP را دریافت می کنند و در نتیجه پیشرفت را جمع می کنند. پس از رسیدن به حداکثر پیشرفت، آنها می توانند شخصیت جدید را به صورت رایگان ادعا کنند.


5) کپسول حافظه

Memory Capsule در 3 سپتامبر افتتاح می شود و قوانین اجرای این رویداد کاملاً شبیه به Battle Capsule است. بازیکنان باید ماموریت ها را تکمیل کنند و برای پیشرفت خود، “خاطرات” را روشن کنند. در مجموع، آنها باید هفت خاطره را برای به دست آوردن جایزه بزرگ، که پوسته کامیون هیولا است، روشن کنند.

علاوه بر این، یک شکلک کاملاً جدید به نام Groove Moves به عنوان پاداش ورود وجود دارد که کاربران می توانند در تاریخ 27 آگوست پس از ورود به Free Fire MAX آن را دریافت کنند.

توجه: جوایز موجود در رویدادهای فرعی خاص ممکن است از سرور Free Fire MAX متفاوت باشد.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه