دور دوم پلی آف تابستانی (PUBG Mobile (PEL

دور دوم پلی آف تابستانی (PUBG Mobile (PEL

 

دور دوم پلی آف تابستانی PUBG Mobile PEL: جدول رده بندی کلی، 2 نفر برتر به فینال بزرگ واجد شرایط می شوند.

 

دور دوم پلی آف تابستانی PEL به پایان رسید.

دور دوم پلی آف تابستانی PEL پس از 10 مسابقه هیجان انگیز طی دو روز به پایان رسید. LGD Gaming پس از عملکرد ثابت در هر دو روز، جایگاه اول (با 127 امتیاز) را به دست آورد.

RSG پس از کسب پیروزی در مسابقه نهایی دور 2 به مقام دوم پرید. آنها با دو شام مرغ 82 امتیاز به دست آوردند. هر دو LGD و RSG برای فینال تابستانی PEL واجد شرایط هستند. Nova Esports پس از کسب مقام اول در دور اول پلی آف به فینال صعود کرده است.


خلاصه دور دوم پلی آف PEL

جدول امتیازات دور دوم پلی آف تابستانی PEL (تصویر از طریق Tencent)
جدول امتیازات دور دوم پلی آف تابستانی PEL 

 

 

LGD Gaming روند برتر خود را با پیروزی در اولین مسابقه و کسب 25 امتیاز آغاز کرد. این تیم تا پایان موقعیت قطبی را حفظ کرد و سه بازیکن برتر جدول امتیازات از LGD Gaming بودند. Suki، ChengC و Yzz به ترتیب 33، 21 و 18 حذف را به دست آوردند.

Thunder Talk در پایان روز اول تنها سه امتیاز از LGD Gaming عقب بود، اما آنها در روز دوم تنها 16 امتیاز کسب کردند و به رتبه چهارم سقوط کردند. جی تیم پس از روز دوم در رده سوم باقی ماند و با چهار امتیاز از رتبه دوم فاصله گرفت.

جدول رده بندی کلی بازیکنان PEL دور دوم (تصویر از طریق Tencent)
جدول رده بندی کلی بازیکنان PEL دور دوم 

 

 

4 صبح که در دور اول در انتهای جدول قرار داشت با 71 امتیاز در جایگاه پنجم قرار گرفت. منتخبان این دور را شروع خوبی نداشتند زیرا در رده هشتم قرار گرفتند. STE و Weibo Gaming به ترتیب با 67 و 66 امتیاز در جایگاه های ششم و هفتم قرار گرفتند.

این یک دور بد برای JDE بود زیرا رتبه آنها ضربه بزرگی خورد. آنها با 37 امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفتند. با این حال، JDE در دور اول عملکرد خوبی داشت زیرا تیم در جایگاه سوم قرار داشت. TEC با یک امتیاز پشت سر آنها در جایگاه پانزدهم به پایان رسید.

دور سوم پلی آف (PUBG Mobile (PEL

13 تیم انتهایی و تیم هایی که در رده های هفدهم و هجدهم در فصل عادی قرار گرفتند، در دور سوم پلی آف با هم رقابت خواهند کرد. سه تیم برتر سپس به فینال بزرگ راه خواهند یافت، در حالی که 12 تیم پایین (و تیم های رده نوزدهم تا 21 در فصل عادی) در دور 4 رقابت خواهد کرد.

تیم ها

  1. The Chosen
  2. JDE
  3. All Gamers
  4. Weibo Gaming
  5. Tianba
  6. Titan Esports
  7. Six Two Eight
  8. Team Pai
  9. Four Angry Men
  10. Vision Esports
  11. JTeam
  12. SMG
  13. Thunder Talk Gaming
  14. KONE
  15. ACT

فینال تابستانی برای همه تیم‌ها بسیار مهم خواهد بود زیرا سه تیم برتر به مسابقات PMGC 2022 که در 22 نوامبر برگزار می‌شود، راه خواهند یافت.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه