دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite

دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite

همه چیز درباره فایل APK PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازی بتل رویال است که برای گوشی های هوشمند موجود است. راه اندازی بازی صرفاً بر روی رقابت با Garena Free Fire و ارائه جایگزینی شبیه به PUBG Mobile برای کاربران اندرویدی پایین رده متمرکز بود. بنابراین، توسعه دهندگان تا حدودی در انجام این کار موفق بوده اند.

PUBG Mobile Lite بیش از 100 میلیون نصب در فروشگاه Google Play دارد و فقط برای دستگاه‌های AOS در دسترس است. بنابراین، فروشگاه Google Play روش ترجیحی برای نصب نسخه Lite PUBG Mobile است. با این حال، کاربران همچنان می توانند از راه های قانونی دیگر برای نصب بازی استفاده کنند، مانند دانلود فایل APK.


فایل APK رسمی PUBG Mobile Lite را از کجا دانلود کنیم

پیوند APK در وب سایت رسمی (تصویر از طریق Krafton)
پیوند APK در وب سایت رسمی

لینک دانلود APK در وب سایت رسمی بازی و لینک فروشگاه Google Play موجود است.


حجم دانلود چقدر است؟

دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite
اندازه دانلود 

حجم دانلود فایل APK نزدیک به 714 مگابایت است. بنابراین، گیمرها باید از اتصال Wi-Fi برای تکمیل آسان و پیوسته در صورت وجود استفاده کنند.


حداقل سیستم مورد نیاز و آخرین نسخه

دانلود آخرین نسخه PUBG Mobile Lite
حداقل سیستم مورد نیاز برای نوع Lite 

مطابق با فروشگاه Google Play، نسخه فعلی PUBG Mobile Lite 0.22.0 است، در حالی که کاربران می توانند نسخه 0.22.2 را با استفاده از پیوندهای APK نصب کنند. حداقل سیستم مورد نیاز برای این نسخه عبارتند از:

  • نسخه AOS: اندروید 4.1.1 یا بالاتر
  • حداقل رم: 1 گیگابایت

بازیکنان باید از دستگاهی با حداقل 2 گیگابایت استفاده کنند تا تجربه نسبتاً روان‌تری داشته باشند، زیرا حداقل سیستم مورد نیاز روی کاغذ معمولاً دقیق نیستند. علاوه بر این، دستگاه باید یک پردازنده مناسب از سری اسنپدراگون 4 یا مشابه داشته باشد.


نحوه دانلود و نصب PUBG Mobile Lite APK

منابع به روز رسانی اضافی برای نوع Lite (تصویر از طریق Krafton)
منابع به روز رسانی اضافی برای نوع Lite

نسخه Lite PUBG Mobile هنوز به‌روزرسانی پچ 0.23.0 مورد انتظار خود را دریافت نکرده است که انتظار می‌رود در روزهای آینده ارائه شود. در همین حال، بازیکنان می توانند برای دانلود نسخه فعلی مراحل زیر را دنبال کنند:

مرحله 1: وب سایت رسمی بازی را با استفاده از لینک اینجا باز کنید .

مرحله 2: روی برگه “دانلود APK” که در صفحه اصلی داده شده است ضربه بزنید و دانلود شروع می شود.

مرحله 3: بازیکنان پس از دانلود کامل باید فایل APK را نصب کنند. آنها می توانند تنظیمات “نصب از منابع ناشناخته” را برای فعال کردن نصب روشن کنند.

توجه: در موارد نادر هنگام نصب یک فایل APK خطای تجزیه رخ می دهد. کاربران می‌توانند چندین بار فایل را نصب کنند، و اگر باز هم موفق نشد، باید آن را دوباره دانلود کنند و APK قدیمی‌تر را حذف کنند.

مرحله 4: بازیکنان باید بسته های به روز رسانی مورد نیاز با حجم 356 مگابایت را باز و نصب کنند. پس از تکمیل، آنها می توانند برنامه را مجدداً راه اندازی کنند و از محتوای درون بازی بدون دردسر زیاد لذت ببرند.

TapTap روش دیگری برای کاربران برای دانلود و نصب فایل های APK برای تقریباً هر بازی موبایلی در سراسر جهان است. بنابراین، کاربران می‌توانند برنامه TapTap را دانلود کرده و از آن مشابه Play Store برای مکان یابی و دانلود نسخه جهانی آن استفاده کنند.

توجه: PUBG Mobile Lite از سپتامبر 2020 در هند ممنوع است. بنابراین، بازیکنان باید از دانلود آن خودداری کنند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه