تاریخ انتشار به‌روزرسانی Free Fire MAX OB35 رسما اعلام شد

تاریخ انتشار به‌روزرسانی Free Fire MAX OB35 رسما اعلام شد

Garena تاریخ انتشار رسمی به‌روزرسانی Free Fire MAX OB35 را اعلام کرده است و گیمرها برای دریافت نسخه آینده نیازی به صبر طولانی ندارند. هیاهوی پیرامون این به روز رسانی در درجه اول به دلیل همکاری با جاستین بیبر و همچنین جشن پنجمین سالگرد بازی است.

به لطف تیزرهای اخیر ارائه شده توسط حساب های رسمی رسانه های اجتماعی بازی، جامعه به طور گسترده ای از بیشتر ویژگی های جدید آگاه است. با این حال، یادداشت‌های پچ رسمی هنوز چیزی هستند که بسیاری آرزوی دیدن آن را دارند. بر اساس اطلاعات موجود در حال حاضر، گفته می‌شود که این پچ شامل چندین تغییر اسلحه، متعادل‌سازی کاراکترها، تنظیمات نقشه و موارد دیگر می‌شود.


تاریخ انتشار رایگان Fire MAX OB35

به‌روزرسانی جدید خیلی زود منتشر می‌شود.

 

Garena یک بنر جدید در بخش اخبار سرور Free Fire MAX India منتشر کرده است که به کاربران اطلاع می دهد که به روز رسانی جدید OB35 به زودی در 20 ژوئیه 2022 ارائه می شود.

پیش از این، توسعه‌دهندگان یک رویداد تقویمی با عنوان «نبرد به سبک» را در بازی آپلود کرده بودند که یک رویداد پاداش ورود به‌روزرسانی جدید برای تاریخ ذکر شده در بالا داشت که احتمالاً تاریخ انتشار به‌روزرسانی را تأیید می‌کرد.

تقویم Battle in Style فهرستی از رویداد را ارائه می دهد (تصویر از طریق Garena)
تقویم Battle in Style فهرستی از رویداد را ارائه می دهد 

 

 

بازیکنان از قبل می دانند که سرور به دلیل تعمیر و نگهداری در روز پچ آفلاین خواهد بود. این استراحت معمولاً از ساعت 09:30 صبح IST (GMT +5:30) شروع می شود و در حدود ساعت 05:30 بعد از ظهر به وقت IST (GMT +5:30) به پایان می رسد. در این بازه زمانی، هیچ بازیکنی نمی تواند به بازی دسترسی داشته باشد.

برنامه نگهداری برای به روز رسانی قبلی (تصویر از طریق Garena)
برنامه نگهداری برای به روز رسانی قبلی

از آنجایی که این وصله معمولاً چند ساعت پس از این تعمیر و نگهداری در دسترس است، کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که نسخه جدید در حدود ساعت 11:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر IST (GMT +5:30) برای دانلود در دسترس باشد.

با این حال، حتی پس از دانلود آپدیت، باید تا اتمام آن منتظر بمانند تا از آخرین ویژگی ها بهره مند شوند.

جوایز به‌روزرسانی شامل کوپن‌ها می‌شود (تصویر از طریق Garena)
جوایز به‌روزرسانی شامل کوپن‌ها می‌شود 

کاربرانی که از نسخه قدیمی (و قدیمی) استفاده می کنند نمی توانند بازی را بازی کنند و باید آپدیت جدید را دانلود کنند. به عنوان یک جایزه، Garena به بازیکنان 2 برابر کوپن Diamond Royale، 2x Weapon Royale، 2x غذای حیوانات خانگی و 150x Universal Fragments را به بازیکنان می دهد تا پس از نصب پچ جدید وارد سیستم شوند. این از 20 جولای 2022 تا 23 جولای 2022 در دسترس بازیکنان خواهد بود.


ویژگی های به روز رسانی رایگان Fire MAX OB35

به روز رسانی Free Fire MAX OB35 فاکتورهای بسیاری از بازی از جمله شخصیت ها، سلاح ها و حتی خود رابط کاربری را پوشش می دهد. برخی از ویژگی های اعلام شده به شرح زیر است:

  • یک SMG جدید به نام Bizon
  • تنظیم توانایی میگل
  • نقاط تخمگذاری در The Maze و سالن شورای برای حالت کلش اسکواد تنظیم شده است
  • تعادل چند سلاح
  • بازسازی سینه جنگ

 


 

به
نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه