بهترین کارت ها برای چالش Double Elixir در کلش رویال

بهترین کارت ها برای چالش Double Elixir در کلش رویال

چالش Double Elixir جدیدترین چالش در کلش رویال است که در آن بازیکنان باید یک عرشه مسابقات قوی بسازند و نبردها را برنده شوند. بازیکنان می‌توانند هر کارت قفل‌شده‌ای را انتخاب کنند، از موارد کمیاب Common تا Champion. برای دستیابی به نتایج خوب، آنها باید بهترین کارت های خود را انتخاب کنند و یک دسته 8 کارته قوی ایجاد کنند.

بدیهی است که بازیکنان باید در هنگام انتخاب کارت های خود استراتژیک باشند، زیرا حریف احتمالاً کارتی را که خود بازیکنان هنوز آنلاک نکرده اند را آشکار می کند. به همین دلیل است که بهترین راه برای ایجاد یک عرشه، انتخاب کارت ها با توجه به شرایط نبرد خاص است. در این مقاله به 5 کارت برتر برای چالش Double Elixir در کلش رویال می پردازیم.


5 مورد از بهترین کارت ها برای چالش Double Elixir در کلش رویال

1) شوالیه

هزینه: 3 عدد اکسیر

امتیاز: 2206

خسارت: 267

پس از اتمام آموزش درون بازی، شوالیه یکی از اولین کارت های موجود است. این یک کارت سرباز غوغا تک هدف با نقاط ضربه متوسط ​​است و فقط به نیروهای زمینی دشمن آسیب می رساند. از طرف دیگر، Knight همچنین می تواند به عنوان نوعی تانک ضعیف برای جلوگیری از هل دادن سربازان زمینی دشمن به دلیل تعداد بالای نقاط ضربه استفاده شود.

به طور مشابه، می توان از آن به عنوان یک تانک در برابر کارت هایی با نقاط ضربه کم مانند Wizard، Musketeer و غیره استفاده کرد. علاوه بر این، شوالیه برای کمک به نیروهایی مانند پکا، مگا نایت و سایرین با نقاط ضربه بالاتر از خودش نیز مفید است.


2) جادوگر

 

هزینه: 5 اکسیر

امتیاز: 955

خسارت: 373

وقتی بازیکنان به Arena 4 رسیدند، می‌توان قفل Wizard را باز کرد. این یک کارت ضد هوایی قوی است که به سربازان و برج‌های مخالف در یک منطقه وسیع آسیب وارد می‌کند. به دلیل آسیب زیاد، ویزارد یک نیروی پشتیبانی قوی برای استفاده در ترکیب با کارت هایی مانند Hog Rider، Valkyrie و Pekka است.

همچنین می‌توان از جادوگران برای توقف پیشروی ارتش ازدحام دشمن مانند Minion Horde یا Skeleton Army استفاده کرد. همچنین یکی از قوی ترین کارت های ضد هوا برای استفاده در چالش Double Elixir به دلیل تطبیق پذیری آن است.


3) غول الکتریکی

 

هزینه: 7 اکسیر

تعداد بازدید: 4685

خسارت: 216

Electro Giant بدون شک کشنده ترین سرباز تانک در کلش رویال است، زیرا نه تنها ساختمان ها را هدف قرار می دهد، بلکه یک ماشین بی حس کننده را نیز حمل می کند که خسارات زیادی به نیروهای دشمن وارد می کند. هنگامی که بازیکنان به Arena 11 می رسند، می توانند این سرباز تانک قدرتمند را بدست آورند.

بهتر است این کارت را با کارت‌های کم اکسیر مانند Skeleton Army، Spirits، Minions، Goblin Gang، Musketeers و دیگر کارت‌های با Electro Giant ترکیب کنید. یک ترکیب قوی دیگر برای مقابله با کارت های ازدحام دشمن، استفاده از Electro Giant با Wizard است. علاوه بر این، Electro Giant را می توان با Pekka و Mega Knight برای چالش Double Elixir استفاده کرد.


4) مگا نایت

مشاهده تصویر در توییتر

هزینه: 7 اکسیر

امتیاز: 5280

خسارت: 355

Mega Knight یکی از معدود کارت‌های آسیب اسپلش در کلش رویال است که آن را به ویژه در برابر کارت‌های گروهی مانند Goblin Gang و Skeleton Army مؤثر می‌کند. مگا نایت تعداد ضربه های بالایی دارد و آسیب زیادی وارد می کند، بنابراین می توان از آن به عنوان یک سرباز تانک ضد حمله استفاده کرد.

برای دفاع از مگا نایت در برابر نیروهای دشمن، باید از کارت های پشتیبانی مانند Zap، Minions، Fireball، Log و Arrows استفاده کنید. توانایی آسیب اسپلش مگا نایت پادزهر قدرتمندی برای فشار نیروی زمینی حریف است. در چالش Double Elixir، بازیکنان می توانند از آن در کنار سایر کارت های اکسیر بالا استفاده کنند.


1) پکا

 

هزینه: 7 اکسیر

تعداد بازدید: 4982

خسارت: 1081

کارت Pekka قدرتمندترین سرباز در کلش رویال است و بسیار نادر است. این یک کارت غوغایی زمینی است که بازیکنان پس از رسیدن به Arena 4 می توانند آن را دریافت کنند. کارت Pekka، همراه با کارت های پشتیبانی مانند Musketeer، Wizard، Valkyrie، و Witch، باید به عنوان کارت تانک استفاده شود.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه