بهترین تنظیمات گرافیکی برای Call of Duty Mobile برای جلوگیری از تاخیر و تیک

بهترین تنظیمات گرافیکی برای Call of Duty Mobile برای جلوگیری از تاخیر و تیک

راهنمای CODM: بهترین تنظیمات گرافیکی برای Call of Duty Mobile برای جلوگیری از تاخیر و تیک

هنگام بازی کردن هر بازی ویدیویی، FPS مناسب همیشه ضروری است. Call of Duty Mobile که مدتی است وارد بازار شده، سروصدا به پا کرده است. اما گاهی اوقات وقتی گیمرها این بازی را انجام می دهند، با مشکلات زیادی مانند تاخیر و گیر افتادن بازی مواجه می شوند. این زمانی اتفاق می افتد که بازی به منابع بیشتری از واحد پردازش گرافیکی نیاز داشته باشد و GPU قادر به انجام آن نباشد.

این مقاله شما را با بهترین و بهینه تنظیمات گرافیکی یا ویدیویی برای Call of Duty Mobile راهنمایی می‌کند که تاخیر در بازی و مشکلات تیک را برطرف می‌کند.


بهترین تنظیمات گرافیکی برای Call of Duty Mobile

  • کیفیت گرافیک: پایین

این گزینه برای کنترل گرافیکی کلی بازی ساخته شده است. اگر دستگاه شما دارای پردازنده گرافیکی مدرن نیست، توصیه می شود آن را پایین نگه دارید.

  • نرخ فریم: بسیار بالا (اگر FPS نوسان دارد به High تغییر دهید)

FPS تعیین می کند که بازی شما چقدر روان اجرا شود. هرچه FPS بیشتر باشد، تجربه بازی بهتری را به همراه خواهد داشت. با این حال، اکثر دستگاه ها فقط قادر به اجرای بازی ها با حداکثر سرعت 60 فریم در ثانیه هستند

  • عمق میدان: فعال کنید

عمق میدان تعیین می کند که اجزای بازی تا چه اندازه رندر شوند. به شدت توصیه می شود این گزینه را فعال کنید.

  • Anti Aliasing: غیر فعال کردن

Anti Aliasing لبه ها را صاف تر و تیزتر می کند. نیازی به فعال کردن آن نیست. اگر این گزینه غیرفعال باشد، لبه‌بندی به شکل پیکسلی در می‌آید.

  • بلوم: غیر فعال کردن

این گزینه اثرات نور مانند نور خورشید، شعله ور شدن و غیره را کنترل می کند.

  • Ragdoll: غیر فعال کردن
  • سبک گرافیکی حالت BR: عملیات واقعی یا سیاه
  • تنظیم صفحه: تنظیم خودکار

توجه: تنظیمات ذکر شده در بالا فقط برای دستگاه های ارزان قیمت قابل اجرا هستند. با اعمال این تنظیمات، بازی می تواند با حداکثر FPS اجرا شود. اگر دستگاه شما در حین انجام بازی داغ می شود، توصیه می شود نرخ فریم را در سطح متوسط ​​نگه دارید.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه