بهترین ترفند gloo wall tricks در Fire Free

بهترین ترفند gloo wall tricks در Fire Free

بهترین ترفند gloo wall tricks در Fire Free برای استفاده در رتبه های بالاتر (ژوئیه 2022)

Free Fire یکی از برجسته ترین عناوین بتل رویال است که روزانه میلیون ها بازیکن از بازی لذت می برند. همچنین میلیون ها بار در اپ استورهای پیشرو از جمله فروشگاه گوگل پلی دانلود شده است.

گیمرها می توانند گیم پلی بقای منحصر به فرد بتل رویال را با ویژگی های چشم نواز فراوان تجربه کنند.

دیوارهای Gloo یکی از ویژگی های مورد علاقه طرفداران است که در آن گیمرها می توانند از نارنجک های مخصوص برای قرار دادن یک پوشش سخت در مقابل خود استفاده کنند. آنها همچنین ترفندهای هیجان انگیز مختلفی را توسعه داده اند که استفاده عالی از دیوارهای تاریک را می دهد.

این ترفندهای gloo wall مزیت قابل توجهی در گیم پلی سطح بالا دارند زیرا کاربران می توانند از آنها برای دفاع و حمله استفاده کنند.


gloo wall سریع و دو ترفند دیگر برای رتبه های بالاتر در Free Fire

1) ترفند Sit-Up gloo wall

 

ترفند Sit-Up gloo wall یکی از معروف ترین ترفندهایی است که توسط بسیاری از متخصصان استفاده می شود . کاربران می توانند آن را به سرعت یاد بگیرند و برای استفاده از آن به تعداد زیادی نارنجک دیواری گلو نیاز ندارند.

بازیکنان می توانند از این ترفند برای عبور به مناطق امن استفاده کنند و در عین حال از حملات رقبای خود در میدان نبرد فرار کنند.

این ترفند برای جلوگیری از حملات هدشات از سوی حریفان مفید است. برای استفاده از آن، گیمرها نیاز به حرکت سریع انگشت دارند که در آن باید دکمه نارنجک دیواری گلو و دکمه کرانچ را به طور همزمان فشار دهند تا دیوار گلو روی زمین قرار گیرد.


2) ترفند سریع دیوار gloo

 

دومین ترفند برای گیم پلی با رتبه بالاتر، ترفند Quick gloo wall است. برای دفاع در برابر حمله غافلگیرانه از طرف حریف بسیار مفید است. با این ترفند، بازیکنان به سرعت از سمت حمله، یک دیوار آبی قرار می دهند.

برای اعمال ترفند gloo wall، آنها باید مجموعه خوبی از تنظیمات حساسیت را در Free Fire داشته باشند. کاربران همچنین می توانند موقعیت دکمه هایی مانند دکمه های نارنجک دیواری آنالوگ و گلو را تغییر دهند تا آنها را سریع فشار دهند.

پس از آن، آنها باید به سرعت زوایای دوربین خود را به سمت موقعیت دشمن بچرخانند و یک دیوار تاریک قرار دهند.


3) ترفند دیوار gloo 360

 

ترفند 360 درجه دیوار گلو یکی از پرکاربردترین ترفندهای دیوار گلو فری فایر است. این نیاز به دانش اولیه در مورد نحوه استفاده سریع از نارنجک دیواری و دکمه Dag برای قرار دادن بهینه این موارد دارد.

ترفند 360 درجه دیوار گلو شامل گیمرها می شود که از هر طرف خود را با دیوارهای تاریک می پوشانند.

آنهایی که سرعت واکنش سریع دارند می توانند به سرعت بر ترفند دیوار غمگین 360 درجه مسلط شوند. بازیکنان برای انجام این کار به تعداد زیادی نارنجک دیواری گلو نیاز دارند، زیرا نباید بین دیوارها فاصله وجود داشته باشد.

آنها باید دکمه کشیدن را فشار داده و دکمه آنالوگ را با حرکت 360 درجه بچرخانند تا دیوارهای تاریک را در اطراف آنها قرار دهند. این ترفند در انتقال رتبه به لیگ های بالاتر راحت است زیرا کاربران می توانند بدون هیچ پوشش خوبی از خود دفاع کنند.

 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه