افزایش سرعت توسعه Warzone Mobile

افزایش سرعت توسعه Warzone Mobile

استودیوی Beenox اکتیویژن با ادامه حمایت از توسعه عناوین Call of Duty، مکان جدیدی را در مونترال باز می کند.

استودیو Beenox در توسعه پروژه های تلفن همراه Call of Duty و همچنین محتوای Warzone کمک کرده است. در 29 مارس، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد یک مکان جدید در مونترال افتتاح کند.

 

 

استودیوی Beenox علاوه بر توسعه تجربیات جدید CoD Mobile ، از محتوای منتشر شده برای چندین فصل Call of Duty Warzone پشتیبانی کرده است . به نظر می رسد که آنها روی Warzone Mobile نیز کار خواهند کرد و با ادامه این پروژه مهم، Beenox از دفتر جدید خود در مونترال، کانادا پشتیبانی خواهد کرد.

Beenox در حال حاضر در خارج از شهر کبک فعالیت می کند، اما این گسترش به مونترال گام بعدی در رشد مداوم استودیو است. در حال حاضر، Beenox بیش از 400 متخصص توسعه بازی را به کار می گیرد و احتمالاً به دنبال اضافه کردن موارد بیشتری در توسعه بازی خواهد بود.

 

 

ساختمان Beenox شهر کبک

 

Beenox در سال 2000 تاسیس شد و از آن زمان در خارج از شهر کبک فعالیت می کند. این شرکت متعلق به Activision است و به همین دلیل این دو نیرو در پروژه‌های جدید و هیجان‌انگیز Call of Duty با یکدیگر همکاری می‌کنند.

 

افزودن یک دفتر در مونترال برای Beenox بسیار راحت خواهد بود زیرا آنها در حال حاضر حدود 50 عضو تیم را از شهر استخدام می کنند. با این حال، اگر امیدی به پیوستن به تیم سازنده بازی آنها دارید، Beenox تأیید کرده است که آنها به دنبال استخدام اعضای جدید نیز هستند:

این تیم در حال حاضر برای نقش‌هایی در بخش برنامه‌نویسی، طراحی و هنر و همچنین برای تیم موبایل استخدام می‌کند. خوشبختانه، نامزدها محدود به ساکنان مونترال نیستند، نور پولونی، رئیس استودیو Beenox گفت: «ما می‌خواهیم موقعیت مکانی ما استعدادهای محلی و بین‌المللی را جذب کند و به صنعت بازی‌های ویدیویی پر جنب و جوش در مونترال کمک کند.

به نظر می‌رسد مونترال برای این استودیو مناسب است، زیرا این شهر به داشتن غول‌های معروف صنعت بازی مانند یوبی‌سافت، اسکوئر انیکس و بتسدا مونترال معروف است. Beenox دقیقاً با جامعه بازی سازی پر جنب و جوش در مونترال سازگار است.

 

اگرچه در پست وبلاگی که این گسترش را اعلام می کند، به طور خاص به Warzone Mobile اشاره نشده است، به احتمال زیاد تمرکز اصلی به سمت توسعه بازی آینده تغییر خواهد کرد.

علیرغم اینکه Warzone Mobile در 10 مارس معرفی شد ، هنوز در هاله ای از رمز و راز قرار دارد، اما طرفداران این فرنچایز مطمئناً امیدوارند که تاریخ انتشار اواخر 2022 منتشر شود.


برای اخبار بیشتر در مورد Call of Duty، بررسی کنید که چگونه نشت Warzone Mobile به بازگشت Verdansk با یک تغییر اشاره دارد.

 

آیا پس از خرید اکتیویژن مایکروسافت، Call of Duty روی پلی استیشن باقی خواهد ماند؟

طرفداران پلی استیشن ممکن است در مورد خرید جدید Xbox سوالاتی داشته باشند، از جمله اینکه آیا Call of Duty بر روی پلتفرم خواهد بود یا خیر؟

 

اکتیویژن بلیزارد فراخوان وظیفه پلی استیشن

پس از انتشار اخبار بزرگ در مورد خرید اکتیویژن توسط مایکروسافت، بازیکنان پلی استیشن به این فکر می کنند که با نسخه های بعدی Call of Duty چه اتفاقی خواهد افتاد.

 

 

از زمانی که خبر خرید Activision توسط مایکروسافت منتشر شد ، جامعه بازی در سراسر جهان دیوانه شده است. این معامله مسلماً بزرگترین خرید در تاریخ بازی است و حتی ارزش آن بیشتر از خرید مجموعه جنگ ستارگان (Lucasfilm) توسط دیزنی بود.

این معامله در حال حاضر دارای علامت سوال های زیادی است، اما برای آن دسته از کاربران پلی استیشن که در مورد معنای Call of Duty بر روی پلتفرم سردرگم هستند، در اینجا تمام اطلاعاتی که نیاز دارید وجود دارد.


 

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه