بازی بتل رویال مانند PUBG Mobile برای دستگاه های رم 4 گیگابایتی در سال 2022

بازی بتل رویال مانند PUBG Mobile برای دستگاه های رم 4 گیگابایتی در سال 2022

5 مورد از بهترین بازی های بتل رویال مانند PUBG Mobile برای دستگاه های رم 4 گیگابایتی در سال 2022

PUBG Mobile، اقتباس تلفن هوشمند PUBG: Battlegrounds، دریافت کننده قدردانی جهانی بوده است. در واقع، این بازی به تنهایی به رشد صحنه بازی های موبایل در کشورهایی مانند هند کمک کرد.

پس از ممنوعیت PUBG Mobile در هند، Free Fire صندلی رانندگی را گرفت و به محبوب‌ترین بازی BR تبدیل شد. با این حال، تقاضا برای بازگشت دومی هرگز فروکش نکرد. این منجر به راه اندازی BGMI شد که به طرفداران هندی یک نوع منطقه ای از تیرانداز واقعی بتل رویال را ارائه داد.

BGMI جایگزین بسیار موفقی برای PUBG Mobile بوده است، اما بازی‌های مشابه دیگری نیز وجود دارند که با دستگاه‌های رم 4 گیگابایتی سازگار هستند.

توجه: این فهرست ترتیب خاصی ندارد و صرفاً بیانگر نظرات نویسنده است.


بهترین جایگزین های رایگان برای بازی PUBG Mobile برای دستگاه های رم 4 گیگابایتی

1) PUBG: New State

اولین بازی ای که در این لیست از بازی ها مانند PUBG Mobile وجود دارد، PUBG: New State است که در همان دنیای بازی های ویدیویی نسخه اصلی تنظیم شده است. Krafton دومی را برای ارائه یک تجربه آینده‌نگر با گرافیک‌های مشابه PUBG Mobile راه‌اندازی کرد. اگرچه مخاطبان بازی را پس از عرضه در نوامبر 2021 بررسی کردند، اما سازندگان با به‌روزرسانی‌های بعدی تغییرات قابل توجهی انجام دادند.

کیفیت بازی به میزان قابل توجهی بهبود یافته است و به نظر می رسد که گیم پلی بازی ارتقا یافته ای نسبت به عنوان اصلی است. PUBG New State انیمیشن های جدید، طراحی HUD باطراوت، گجت های درون بازی و جلوه های ویژه اضافی را به نمایش می گذارد. گیم پلی جذاب آینده نگر قرار است بر روی دستگاه هایی با رم 4 گیگابایتی اجرا شود.


2)  Free Fire MAX

Garena Free Fire یکی از محبوب ترین عناوین بتل رویال رایگان برای گوشی های هوشمند بوده است و دلیل این شهرت، سازگاری آن با دستگاه های ارزان قیمت است. با این حال، برای دستگاه‌های رم 4 گیگابایتی، به دلیل کیفیت پایین‌تر از حد متوسط ​​گرافیک، تجربه غالباً ضعیف به نظر می‌رسد.

بنابراین، Garena یک نوع بهبود یافته برای تیرانداز BR پرچمدار خود، Free Fire MAX معرفی کرد که نتایج بهتری را در دستگاه های رم 3 و 4 گیگابایتی نشان داد. هر دو بازی دارای ویژگی های یکسانی هستند که باعث می شود اساساً از نظر گیم پلی یکسان باشند. با این حال، تجربه Free Fire MAX به دلیل گرافیک بهتر و FPS بالاتر بسیار برتر است.


3) Call of Duty: موبایل

در حال حاضر، COD Mobile بهترین بازی BR از نظر تنوع ویژگی های ارائه شده است. تیرانداز چشمگیر همچنین میراث فرنچایز بسیار محبوب FPS، Call of Duty را به ارث می برد. توسعه دهندگان با معرفی چندین شخصیت مورد علاقه طرفداران، اسلحه ها و نقشه های دیگر بازی های Call of Duty اطمینان حاصل کرده اند که پایگاه طرفداران COD Mobile را حفظ می کنند.

به نوعی، COD Mobile با نوستالژی و عشق طرفداران به فرانچایز Call of Duty همراه شده است، به همین دلیل است که COD Mobile حالت های MP را ارائه می دهد که تنظیمات، لحن و اکشن با اکتان بالا بازی های رایانه شخصی را تکرار می کند. COD Mobile همچنین دارای یک حالت BR جذاب است که ویژگی‌های مختلفی مانند کلاس‌های BR، امتیازات سلاح، ایردراپ، مهارت‌های اپراتور و طرح‌های طرح تفنگ سفارشی را ارائه می‌دهد.


4) Farlight 84

Farlight 84 یک تیرانداز جدید BR است که گیم‌پلی فراگیر بتل رویال را به نمایش می‌گذارد. این بازی دارای چندین حالت بازی است که نوع BR محبوب ترین انتخاب است. مسابقات بتل رویال در یک زمین خالی از سکنه انجام می شود که در آن 60 بازیکن در آن زمان بازی می کنند.

تعداد زیادی از اسلحه ها در سراسر منطقه پراکنده شده اند و گزینه های آینده نگرانه زیادی از نظر سلاح در دسترس هستند. کاربران همچنین می‌توانند انواع مختلفی از وسایل نقلیه را برانند و لباس‌های خارجی که پشتیبانی رزمی را ارائه می‌کنند نیز در دسترس هستند.

Farlight 84 با توجه به حجم دانلود 895 مگابایتی از گرافیک درخشانی برخوردار است. به نظر می رسد این سبک ترکیبی بین Fortnite و PUBG Mobile باشد. با این حال، بازی هنوز در مرحله توسعه است و نیاز به کمی کار در رفع لکنت و اشکال دارد.


5) Final Fantasy VII: The First Soldier

Final Fantasy VII: The First Soldier یکی دیگر از بازی های درخشان بتل رویال با ویژگی های گیم پلی امیدوارکننده است. FFVII: The First Soldier به عنوان اقتباس پیش درآمد از بازی ویدیویی RPG Final Fantasy VII در سال 1997 از فرنچایز موفق Square Enix عمل می کند.

تجربه میدان نبرد در FFVII: The First Soldier به دلیل عناصر RPG که در آن به رخ می‌کشد منحصربه‌فرد است. بازیکنان می توانند شمشیرها را در کنار سلاح ها تجهیز کنند و هیولاهای مختلف را برای پشتیبانی رزمی در طول مسابقه احضار کنند. حالت BR همچنین دارای پاور آپ های مختلف است.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه