بازی‌های آسیایی موبایل PUBG بازی‌های بتل رویال ندارند…

بازی‌های آسیایی موبایل PUBG بازی‌های بتل رویال ندارند...

بازی های آسیایی 2022 قرار است در چین برگزار شود.

در پیشرفت‌های اخیر، نسخه بازی‌های آسیایی موبایل PUBG که قرار است در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ استفاده شود، ظاهرا حالت بتل رویال ندارد و بازیکنان در عوض در ماموریت‌های مسابقه‌ای و تیراندازی شرکت می‌کنند.

طبق گزارش‌ها، ماه گذشته، Tencent در حال کار بر روی نسخه جدید PUBG Mobile برای بازی‌های آسیایی بود که پس از ممنوعیت تیراندازی شخص به فرد به دلیل نگرانی از آسیب رساندن به هماهنگی بین‌المللی بود.

مقام کرافتون به مانی تودی  گفت:

عنصر ضد نفر وجود ندارد، اما در حال توسعه نسخه بازی آسیایی هستیم تا با ارائه PUBG IP (حقوق مالکیت معنوی) و بیلدها، حال و هوای Bagg را احساس کنید.


وب سایت بازی های جاده ای آسیا جزئیات رویداد PUBG Mobile را فاش کرد.

وب‌سایت رسمی بازی‌های Road to Asia امروز جزئیات بیشتری درباره نسخه بازی‌های آسیایی موبایل PUBG اضافه کرد. چتربازی، تیراندازی در عرض کانتری و مسابقه از جمله فعالیت های بازی های ورزشی واقعی هستند که در نسخه انحصاری موجود هستند. گیم پلی شامل رویدادهای ورزشی مدرن مانند ورزش های سه گانه است که منجر به یک مسابقه تیراندازی بین کانتری می شود، یک رویداد ورزشی الکترونیکی که نشان دهنده روحیه ورزشی است.

نسخه بازی های آسیایی موبایل PUBG دارای مسابقات تیراندازی متقابل است (تصویر از طریق وب سایت رسمی بازی های آسیایی جاده ای)
نسخه بازی های آسیایی موبایل PUBG دارای مسابقات تیراندازی متقابل است.

هر بازی در مجموع 16 بازیکن خواهد داشت که چهار نفر به صورت تیمی کار می کنند. این رقابت به چند مرحله تقسیم می‌شود که هر کدام مجموعه‌ای از مأموریت‌های تیراندازی هدف خود را دارد که باید انجام شود. خدمه باید ماشین را برانند تا پس از اتمام کار تیراندازی، دوره را تکمیل کنند. ترتیبی که تیم های رقابت کننده به خط پایان می رسند برای تعیین رده بندی استفاده می شود.

جالب است که ببینیم بازیکنان/تیم ها در این رویداد چگونه بازی می کنند زیرا PUBG Mobile در سطح جهانی از حالت Battle Royale برای رویدادهای ورزشی خود پیروی میکند.

نسخه بازی های آسیایی PUBG MOBILE به عنوان رویداد مدال Esports در بازی های آسیایی هانگژو 2022 انتخاب شده است.

نوزدهمین دوره بازی های آسیایی (آسیاد 2022) قرار است از 10 تا 25 سپتامبر 2022 در هانگژو چین برگزار شود. ورزش های ورزشی یکی از 37 رشته ورزشی است که در بازی های آسیایی برگزار می شود. این اولین بار در تاریخ بازی های آسیایی است که ورزش های الکترونیکی به عنوان یک رویداد مدال درج می شود و تنها سومین بار در هر رویداد چند ورزشی خواهد بود.

این رویداد ورزشی شامل هشت عنوان محبوب خواهد بود که در آن پنج عنوان رایانه شخصی و سه بازی موبایل وجود خواهد داشت. عناوین انتخاب شده عبارتند از PUBG Mobile، Area of ​​Valor (AOV)، Dota 2، French 3 Kingdoms 2، EA Sports FIFA Online، Heathstone، League of Legends (LOL) و Street Fighter V.

تمام رویدادهای ورزشی که در طول آسیا برگزار می‌شوند، در محل ورزش‌های منطقه Xiacheng، که 80000 متر مربع مساحت دارد، برگزار می‌شود. این سالن بیش از 4000 صندلی خواهد داشت.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه