بازگشت Verdansk به Call of Duty: Warzone 

بازگشت Verdansk به Call of Duty: Warzone 

طبق اطلاعات و گمانه زنی های اخیر، وردانسک ممکن است به پروژه آینده Warzone بازگردد.

نقشه مورد علاقه طرفداران Call of Duty: Warzone Verdansk در حال بازگشت است. اگرچه به بازی بازگشته است، اما بازگشتی معمولی ندارد. فاش جدیدی در رابطه با بازی موبایل Call of Duty فاش شده است و تصاویر و گیم پلی لو رفته نمونه ای از بازی قدیمی خوب Verdansk را در تجربه نهایی نبرد رویال موبایل بعدی نشان می دهد.

در حالی که دنیای بازی های موبایلی به تدریج بازار را در اختیار می گیرد، جای تعجب نیست که توسعه دهندگان بیشتر روی چگونگی بهبود تجربه برای طرفداران تمرکز کنند.

از آنجایی که سازندگان تا امروز چیزی را تایید نکرده اند، جزئیات مربوط به بازی هنوز کمی نامشخص است. با این حال، Call of Duty اخیراً اعلام کرده است که نام رمز جدید بتل رویال موبایل «Project Aurora» است و قرار است جامعه CoD را بیش از همیشه به هم نزدیک کند.


فیلم‌های لو رفته از گیم‌پلی موبایل Warzone بازگشت احتمالی Verdansk را نشان می‌دهد

اخیراً Call of Duty دعوت‌نامه‌های مستقیمی را برای برخی افراد منتخب ارسال کرده است تا ساخت آلفای بازی را آزمایش کنند. در حالی که بازی هنوز در مرحله توسعه است، سازندگان تمام تلاش خود را می کنند تا پیشرفت هایی را انجام دهند.

افشای اخیری که گیم پلی بازی و تصاویری از تجربه بتل رویال آینده را فاش کرد، اطلاعات گسترده ای را نشان داد که جامعه اصلی WZ را بسیار هیجان زده کرد.

طرفداران حدس می زدند که آیا Verdansk به Warzone 2 که شایعه شده است بازخواهد گشت، اما افشای اخیر در مورد ” Project Aurora ” چیز دیگری می گوید. فیلم‌های لو رفته از گیم‌پلی، تمام POI‌های شناخته شده Verdansk در سال 2020 را نشان می‌دهند.

گیم پلی، صداهای درون بازی و همه چیز تا اینجا شبیه Warzone است. به نظر می رسد نقشه نسخه ای با جزئیات کمتر از Verdansk اصلی است. عکس های فاش شده همچنین گولاگ اصلی را نشان می دهد که در سال 2020 معرفی شد.

از زمان معرفی Caldera ، بازیکنان OG Warzone مانند هیچ کس دیگری وردانسک را از دست داده اند. حتی با ادغام Black Ops Cold War، Verdansk قدیمی از بین رفت و نسخه جدیدی از دهه 80 به جای آن معرفی شد. آمدن به وضعیت فعلی Warzone، با تمام مشکلاتی که Verdansk داشته است، هنوز هم برای طرفداران حسرت می خورد.

چند هفته پیش، یکی از توسعه دهندگان Call of Duty به بازگشت احتمالی Verdansk اشاره کرد و کمی نامشخص بود که رسانه چه خواهد بود. فیلم فاش شده به طرفداران یک ایده کلی از اینکه پروژه شفق قطبی (Project Aurora) ممکن است شبیه باشد، داد.

Call of Duty در بیانیه مطبوعاتی اخیر خود گفت:

“محتوای Project Aurora Closed Alpha نهایی نیست و در معرض تغییر است. در حال حاضر، به سادگی مکانیک های گیم پلی بازی Battle Royale در مقیاس بزرگ را در دستگاه های تلفن همراه ارزیابی می کردیم.”

هنوز تایید نشده است که این بازی چه زمانی برای همه در دسترس خواهد بود. توسعه دهندگان هنوز روی پروژه کار می کنند و بازی برای بهبود عملکرد و وفاداری، مسابقات تست استرس زیادی را پشت سر می گذارد.

طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که با انتشار این بازی، Call of Duty عصر جدیدی را به دنیای بازی های موبایلی وارد کند.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه