استفاده درست از UC در BGMI

استفاده درست از UC در BGMI

 

بهترین راه ها برای استفاده از UC در BGMI (ژوئن 2022)

مانند اکثر بازی‌های محبوب موجود در بازار، BGMI یک ارز درون بازی برای خودش دارد. به عنوان پول نقد ناشناخته (UC) شناخته می شود و می توان از آن برای خرید آیتم های بازی استفاده کرد.

در حالی که Krafton هر از گاهی چندین آیتم جدید را معرفی می کند، برخی از آنها سود بیشتری نسبت به بقیه دارند. بازیکنان می توانند UC را خریداری کنند و آنها را برای این موارد خرج کنند و موجودی خود را از سایر موارد متمایز کنند.


تعداد زیادی اقلام BGMI قابل خرید با استفاده از UC در ژوئن 2022

1) C2S6 ماه 12 رویال کارت

 

BGMI C2S6 Month 12 Royale Pass (RP) release date, price, and all you need  to know

 

رویال پس جدید در فاصله چهار ماهه ظاهر می شود. از ژوئن 2022، پایان سیکل 2 در حال انجام، فصل 6 ماه 11 RP شکارچیان پنهان، راه را برای  رویال پس ماه12 آینده هموار خواهد کرد . M12 RP بر اساس تم دنیای اسباب بازی ساخته خواهد شد و قرار است جوایز زیادی را ارائه کند.

با پیروی از هنجار فصل های گذشته، M12 RP در دو نوع عرضه خواهد شد. بازیکنان دارای UC می توانند نوع Elite Pass (موجود در 360 UC) یا نوع Elite Pass Plus (هزینه 960 UC) را خریداری کنند.


2) امیلیا

 

BGMI New Character Emilia: Check out the upcoming rewards in C2S6

 

کاربران و طرفداران از توسعه دهندگان خواسته اند تا یک شخصیت جدید به BGMI اضافه کنند. کرافتون با گوش دادن به درخواست های آنها، امیلیا، ششمین شخصیت عنوان را پس از ویکتور، سارا، اندی، کارلو و آنا معرفی کرد.

او را می توان از رویداد انحصاری «خرید و دریافت امیلیا» دریافت کرد. گیمرها باید 1200 UC خرج کنند تا Emilia و چند قطعه کاراکتر اضافی را که می توانند برای ترکیب با تکه های قدیمی و به دست آوردن هر شخصیت موجود استفاده کنند، خرج کنند.

با این حال، کسانی که UC دارند باید به خاطر داشته باشند که Emilia را به سرعت خریداری کنند، زیرا این رویداد فقط تا 30 ژوئن در دسترس خواهد بود.


3) بسته صدای شریمن لجند

 

 

BGMI to introduce Scout & Mavi and Shreeman voice packs, Suggests new leak

 

پس از موفقیت بسته‌های صوتی استریمرهای محبوبی مانند Jonathan، Kaztro، Payal، Snax، Dynamo، Ghatak و Mavi ، بسته‌های صوتی Shreeman Legend به Battlegrounds Mobile  رسیدند.

فایل‌های صوتی پخش‌کننده در انواع بسته‌های صوتی اولیه و رویداد گنجانده شده‌اند. در حالی که اولی با قیمت 250 UC در فروشگاه درون‌بازی موجود است، دومی را می‌توان با قیمت 300 UC از رویداد انحصاری «Shreeman Legend is Here» خریداری کرد.

با این حال، کسانی که مایل به خرید نوع بسته صوتی رویداد هستند باید قبل از 18 ژوئن این کار را انجام دهند. از طرف دیگر، نسخه پایه تا چند هفته در بازی در دسترس خواهد بود.


4) مجموعه سواره نظام مجلل و سواره نظام مجلل M24

 

 

PUBG Mobile Presents the Latest Ultimate Skin Collection, Majestic Cavalry  | Dunia Games

 

لاکی اسپین جدید «Winged Cavalry» وارد عنوان بتل رویال شده است و تا 15 جولای زنده خواهد ماند. مانند سایر لاکی اسپین ها، “Winged Cavalry” به بازیکنان BGMI چندین لوازم آرایشی و اقلام ارائه می دهد که قرار است کیفیت موجودی درون بازی آنها را افزایش دهند.

کسانی که می توانند مقدار زیادی از UC را خرج کنند، می توانند از چرخش لاکی برای دستیابی به مجموعه اسب سواری Majestic یا Majestic Cavalry M24 استفاده کنند. هر دو لوازم آرایشی فوق العاده به نظر می رسند و منحصر به فرد هستند.


5) Materials

 Materials به ندرت در Battlegrounds Mobile India یافت می شود. این موارد برای توسعه پوسته های تفنگ قابل ارتقا (در تعداد زیادی موجود است) استفاده می شود.

در ژوئن 2022، مواد را می توان از رویداد “Evangelion Discovery” دریافت کرد، که همکاری بازی با مانگای محبوب ژاپنی – Evangelion را جشن می گیرد .

گیمرهای BGMI با UC می‌توانند «جعبه Evangelion A» را برای دریافت Materials باز کنند. با این حال، به دست آوردن آیتم ها کاملا به شانس آنها بستگی دارد. در حالی که یک جعبه 90 UC قیمت دارد، یک بسته 10 جعبه 810 UC قیمت دارد.

نویسنده ایرانی کی
ارسال دیدگاه